The map, 2013, based on 1.1 billion users

“Dnes v úplne zničenom meste zostalo veľa detí. Ak ich nezachránime teraz, v najbližších dňoch zomrú, čas sa kráti,” napísal Abroskin na svojej facebookovej stránke.

“Obraciam sa na ruských okupantov: dajte mi možnosť dostať deti z Mariupola. Namiesto živých detí vám ponúkam seba,” dodal. Požaduje tri dni na zorganizovanie evakuácie. “Na poslednom kontrolnom stanovišti sa vám vzdám,” ponúkne.

“Som na vašom sankčnom zozname. Máš ma na muške. Pokúsili ste sa ma odstrániť. V mojej prítomnosti boli zabité desiatky vašich ľudí a zadržané tisíce vašich pomocníkov. Práve ja som generál, ktorý má asi najbližšie k slávnemu pluku Azov,” vysvetľuje dôvody, prečo by sa o neho mala zaujímať ruská strana. “Môj život patrí len mne a ponúkam ho výmenou za životy detí, ktoré stále zostávajú v Mariupole,” píše sa v závere príspevku.

Práve v tomto prístavnom meste na juhovýchode Ukrajiny je situácia najhoršia. Podľa prezidenta Volodymyra Zelenského tu stále zostáva 100 000 z pôvodných 400 000 ľudí. Títo ľudia prežívajú v neľudských podmienkach bez vody, elektriny a tepla.

Sú pod neustálymi útokmi a musia sa skrývať v úkrytoch. Humanitárne koridory na evakuáciu sú uzavreté ruskými vojakmi. Jedinou možnou cestou z tohto pekla je pre nich Ruská federácia.

zdroj: nytimes.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…