Podľa astrológov tí, ktorí sa narodili pod znamením vodnár (21.1.-19.2.) sa veľmi zaujímajú o to, aby sa svet stal lepším miestom a aby išlo ľudstvo neustále dopredu. Vodnár je jedno z najkrajších znamení. Je veľmi pekný byť s priateľmi v tomto znamení – sú jedineční a nikde nezapadajú.

Vodnár vo vzťahoch:
Mimoriadne šikovný:
Vodnári zbožňujú intelektuálne rozhovory a plne sa im oddávajú. Túžia po vedomostiach a milujú štúdium.  Sú spoločenskí, nikdy sa s nimi nenudíte.

Vynaliezaví dobrodruhovia:
Vodnári sú aktívni, vždy sa snažia vyhľadať dobrodružstvo. Svet je pre nich krásny, ocenia každú peknú chvíľku v ich aktívnom živote, no všetko si radi plánujú dopredu.

Úžasní rečníci:
Niektorí predstavitelia tohto označenia sú plachí a iní zas dokážu rečniť celé hodiny. Ale bez ohľadu na to, o čom rozprávajú, vždy to stojí za to. Dokonca aj tichší predstavitelia dokážu horlivo rozprávať o témach, ktoré sú im blízke.

Racionálni a praktickí:
V obchodných a milostných vzťahoch sa Vodnári môžu zdať chladnejší a konzervatívnejší. V skutočnosti sú iba praktickí. Nebudú vás obťažovať zbytočnými hovormi o tom, ako sa nudia, alebo ako vás milujú. Títo ľudia sa snažia vyhýbať drámam vo vzťahu, ale napriek tomu dokážu byť romantickí.

Vynikajúci vodcovia:
Vodnári majú skutočne kreatívnu myseľ s vedúcimi vlastnosťami, radi si upravujú pravidlá podľa seba. Konajú v rozpore s verejnou mienkou, robia si svoje vlastné rozhodnutia a správajú sa veľmi vodcovsky. Vodnárom sa darí vo vede, v oblasti vynálezoch a technológií.

Verní priatelia a partnery:
Vodnár oddaný. Ak sa stane vaším priateľom pripravte sa, že bude verný a že sa bude o vás stále starať. Dôkladne a starostlivo si vyberajú priateľov, a blízkych nenechajú odísť.

Chcú zmeniť život k lepšiemu:
Sú filantropi, radi sa páčia ostatným a snažia sa, aby všetci okolo nich boli šťastní. Pracujú v rôznych charitatívnych organizáciách.  Obrovským príkladom hrdinského činu je Irena Sendler, ktorá zachránila viac než 2000 detí z rúk nacistov.

Spontánni a kreatívni:
Jednou z ich silných stránok je, že dokážu robiť veci spontánne. Rýchlo si zvyknú na zmeny a dokonca prinášajú kopu nápadov na zlepšenie situácie. Sú nepredvídateľní, neznášajú rutinu a uprednostňujú nezávislosť.

Spoločenskosť:
Vodnár sa nebojí povedať nahlas svoj názor a to, čo má na mysli. Vyznačuje sa prirodzeným vtipom, a je spoločenský, energický, ľudia sa s ním veľmi cítia dobre.

Nezávislí a nestranní:
Vodnári sa spoliehajú len na seba a nepotrebujú nikoho. Nechcú byť závislí od ostatných. Často potrebujú pokoj, aby si mohli usporiadať svoje myšlienky. Sú schopní jasne vidieť veci a uznať správnosť oponenta v spore.

Sedí táto charakteristika na vás? Existujú nejakí ďalší vodnári vo vašom okolí?

ZDROJ: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…