Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech a vyhnúť sa problémom. Nezabudnite však na najdôležitejšiu vec. Vy ste tvorcami vášho osudu!

Baran – silný a energický (21. marec – 20. apríl):
Jeden z najsilnejších a najaktívnejších znamení zverokruhu. Baran je veselý, aktívny a nebojí sa konať spontánne. Vždy je zábavný, hlučný a zaujímavý, štedrý a starostlivý. Oceňuje svoju rodinu a často prejavuje svoje city druhým. Zároveň má argumenty na všetko a občas je jednoducho neznesiteľný.

Býk – duša rodiny (21. apríl – 20. máj):
Býk je vzorom trpezlivosti a zdržanlivosti, ale je lepšie keď sa ho nesnažíme provokovať. Ľudia tohto znamenia sú verní v láske a priateľstve, netolerujú lži. Sú veľkými bojovníkmi a väčšinou vám povedia pravdu rovno do očí. Ak sa náhodou nahnevajú, nepleťte sa im do cesty. Sú inteligentní a zaujímaví, sebavedomí a tvrdohlavo si idú za svojím. Chcú žiť v komforte a nikdy sa nevzdajú plnohodnotného spánku.

Kľúčovým slovom pre býka je šanca. Je dôležité všimnúť si ju a chopiť sa jej. Naplňte si svoje najtajnejšie sny. Býk zo skúsenosti vie, že šťastie praje tým, ktorí tvrdo pracujú. V druhej polovici roka očakávajte kariérny rast a zaslúžite si úspech. V roku 2023 sa u vás usídli túžba po cestovaní a objavovaní nových vecí, bude to rok hľadania vnútornej harmónie. Vlna inšpirácie a nadšení vám môže priniesť novú lásku. Len otvorte svoje oči. Pre tých, ktorí už majú partnera, čakajte zlepšenie vzťahov s milovanými.

Blíženci – rýchli a prudkí (21.máj – 20. jún):
Blíženci sú schopní počúvať a vnímať. Sú dobrými poradcami, no niekedy zájdu až príliš ďaleko. Dokážu vycítiť lži na míle vzdialené, aj keď sami občas zhrešia. Radi si zo seba robia srandu, ale nevynechajú aj ostatných. Ľahko si začnú s ľuďmi rozumieť. Je však pravda, že často trpia výkyvmi nálad, ktoré ovplyvňujú prácu a aj vzťahy s ostatnými.

Rok 2023 bude vaším rokom. Hviezdy vám sľubujú dobré vzťahy s blízkymi ľuďmi a taktiež si máte splniť všetky sny. Ak budete iba sedieť na zadku, nič vám z neba nespadne. Čo sa týka milostnej stránky, budete sa cítiť ako šampión. Osamelí blíženci sa stretnú s novými ľuďmi, a u niektorých možno neskôr vypukne vášnivá láska. Pre tých, ktorí parnera majú, sľubuje tento rok prelom v ich vzťahu v pozitívnom zmysle. Zároveň si však dávajte pozor na vzťahy s priateľmi a kolegami. Bude sa objavovať veľa hádok a nepochopenia. Snažte sa schladiť vaše emócie.

Rak – romantický a dôveryhodný (21.jún – 22.júl):
Predstavitelia tohto znamenia sú sentimentálnymi povahami, veľmi očarujúcimi a kreatívnymi. Sú starostliví, oddaní a v ich spoločnosti sa vždy všetci cítia dobre. Sú veľmi nepredvídateľní, čo im dodáva ešte viac šarmu. Raky sa pre svoju lásku dokážu veľmi obetovať, najmä, keď nechcú prísť o blížneho. Nie sú bojovníkmi, ale keď treba zabojujú.

Prvých 9 mesiacov tohto roku venujte rodine. Platí to nielen pre vzťahy s blížnymi, ale aj pre zlepšenie kvality života. Rakov čaká kúpa nového bytu, opravy či banálne prestavby. Taktiež je dosť možné, že sa presťahujete do nového mesta či dokonca krajiny. Tento rok budete mať plné ruky práce, no nečakajte rast príjmov. Ak uvažujete o otvorení vlastného podnikania, nebojte sa ísť do toho. Šance na úspech sú vysoké. Pri honbou za peniazmi nezabúdajte na zdravie. Starajte sa o seba – doprajte si kvalitný spánok a zdravú výživu.

Lev –fešák (23.júl – 22.august):
Akokoľvek sa svet okolo levov rúca, vždy stoja pevne na nohách. Sú vášnivej povahy a neboja sa ukázať svoj talent. Sú spoločenskí, no ťažko ľudom odpúšťajú, takže je lepšie, ak proti nim nehráte špinavé hry. Rok 2023 je pre vás priaznivý hlavne čo sa týka dlhodobých investícií. Je čas splatiť dlhy. No nenechajte sa prilákať na ľahké peniaze, môžete sa spáliť.

Prvých 9 mesiacov je vhodný čas pre stretávanie nových ľudí a obchodných kontaktov. Budete vždy v centre dôležitých udalostí a pozor, hneď sa rohom vás čaká nová vášnivá romantika. Po preukázaní vytrvalosti a starostlivosti dosiahnete svoj cieľ. Nebojte sa, ak potrebujete trochu viac času na dosiahnutie cieľa, než ste očakávali. Všetko príde k vám v pravý čas.

Panna – vodca a organizátor (23.august – 22. september):
Pedantní a rozumní intelektuáli. Sú vynikajúcimi partnermi, na všetko majú svoj vlastný názor. Majú pred ľuďmi rešpekt, no neodpúšťajú ľudom, ktorí ich klamú. Sú vodcami vo vzťahoch a práci. Nemusia neustále dokazovať svoju autoritu – poznajú svoju vlastnú hodnotu. Majú vášnivý charakter, a vždy posledné slovo. Sú láskyplní a starostliví.

Rok 2023 bude pre pannu príjemný hlavne čo sa týka vo vzťahoch. Analyzujte každý svoj krok a určite sa vyberiete správnym smerom. Čakajú vás noví priatelia a zaujímavá práca. Príjemným bonusom bude výrazné zvýšenie príjmov. Vaše investície sa vyplatia. V období od septembra do decembra môžete očakávať nové romantické zážitky. Vo vzťahu s priateľmi a obchodnými partnermi stojí za to, byť oveľa pružnejší: nadmerná ostrosť vám môže uškodiť.

Váhy – pravdivé a férové ​​(23. september – 22. október)
Ľahkí a bezstarostní, vôbec nie povrchní ľudia. Veľmi priateľskí a charizmatickí. Toto sú ľudia, ktorým sa nebojte dôverovať vo svojom živote. Vzhľadom na ich dualitu sa ľudia tohto znamenia často dostávajú do extrémov, ale rýchlo sa vrátia do stavu rovnováhy. Radi nadväzujú nové priateľstva a komunikujú s novými ľuďmi.

V láske sú veľmi citliví na romantiku a snažia sa zabezpečiť, aby sa partner cítil pohodlne. Tento rok bude pre váhy dôležitý. Máte dostatok energie a dôvery na realizáciu akýchkoľvek projektov – od finančných k tvorivým.  Hviezdy radia Váham, aby venovali pozornosť svojmu telu a nezabudli na správnu výživu a šport. To vám zvýši energiu a priláka nové zaujímavé osoby do vášho života.

Škorpión – bojovník (23. október – 21. november)
Odvážni experimentátori. Sú schopní vytvoriť nezmazateľný dojem kvôli nádhernému vzhľadu a neprekonanému zmyslu pre humor. Vždy plní smädu po akcii. Sú schopní rýchlo a veľa zarobiť. V priateľstve sú verní, schopní chrániť svojich blízkych za každú cenu. Neopúšťajú však ľudom, ktorí ich zradili. Rok 2023 bude pokojným rokom pre škorpiónom. V kariére, rodine a priateľstve bude všetko fungovať ako hodinky. Nie sú vylúčené malé hádky medzi vami a vašou polovičkou, ale nebude to nič vážne.

Pri hľadaní partnera dávajte pozor, aby ste sa nepripútali k nudným osobnostiam. Pristupujte správne k problémom s peniazmi. Akékoľvek rozhodnutie môže viesť k finančným stratám. Hviezdy však sľubujú zisky v projektoch súvisiacich s inovatívnymi technológiami. Dar presviedčania vám pomôže získať morálnu stabilitu. Noví priatelia a rovnako zmýšľajúci ľudia sa stanú ďalším bonusom pre rok 2023.

Strelec – vorkoholik (22. november – 21. december)
Spoloční, dobre čitateľní, ale iba vyvolení ľudia majú povolenie vojsť do ich vnútorného sveta. Pre blízkych sú pripravení zvaliť hory. Vo vzťahu sú láskyplní a verní, ale niekedy sa správajú rozmarne. Strelec zriedka trpí depresiami, ale ak sa jedna na neho valí, je lepšie nechať ich samých.Rok 2023 vám otvára veľa príležitostí, ale je potrebné, aby ste boli vytrvalí a starostliví. Zamerajte sa na hlavný cieľ, a využite svoj potenciál.

Vo svojom osobnom živote predstúpite pred vážnu voľbu. Zmena je nevyhnutná, ale nebojte sa. V kariére sa očakávajte malý úspech. Nebuďte plachtí pred prekážkami. Často komunikujte s optimistami a neprestávajte veriť svojej vlastnej sile. V tomto roku existuje šanca raz a navždy prestať so zlými návykmi. Vo finančných záležitostiach buďte zvlášť opatrní v období od januára do augusta.

Kozorožec – vášnivý (22. december – 20. január)
Dobrí psychológovia a partneri. Chcú všetko dosiahnuť za každú cenu. Môžu byť ostrí a tvrdohlaví. Radi vyhrávajú, majú vynikajúci zmysel pre humor.Tento rok dá všetko na svoje miesto. Konečne zabudnete na neustále problémy a ochutnáte pozitívne zmeny vo všetkých sférach života.

Ponáhľajte sa, aby ste sa chytili najlepších finančných projektov do októbra 2023 – je tu veľká šanca na zachytenie veľkého jackpotu. Čakajú vás brilantné vyhliadky, ale do ničoho sa neponáhľajte. Robte všetko postupne. Buďte pozorní voči svojmu okoliu, možno vás niekto nemá v láske a chce vám uškodiť.

Vodnár – jednoduchí a úspešní (21. január – 18. február)
Svetlé, vzdušné a neuveriteľne pôvabné znamenie. Predstavitelia žiju vo svojich snoch a niekedy je potrebné však pristáť. Vedia veľa o láske, ale môžu byť nestabilní. V roku 2023 sa Vodnárovi otvoria všetky cesty. Šťastie je vo vašich rukách, či už ide o kariéru alebo štúdium.  Všetko, čo súvisí s cestovaním a tvorivými činnosťami, vám prinesie úspech. Dobre použitý jazyk bude vaším najlepším priateľom.

Tento rok si musíte uvedomiť dôležitosť práce v tíme, môže to byť športová sekcia, práca alebo hudobná skupina. Pokúste sa však vyhnúť kolektívom, kde je váš názor potlačený – nič z toho nebude prínosom. V roku 2023 existuje šanca zlepšiť vaše finančné záležitosti. Buďte opatrní, inak straty môžu byť vážnejšie.

Ryby – partneri (19. február – 20. marec)
Ryby sú neuveriteľne jemní a veľkorysí ľudia, veľmi radi dávajú a dostávajú pozornosť. Zároveň sú mimoriadne zraniteľní, aj keď sa to pokúšajú skryť pod rúškom ľahostajnosti. Majú veľké sny, ktoré si chcú splniť. V roku 2023 môžete odvážne riešiť akékoľvek projekty. Úspech príde k tým, ktorí sa na to nebudú vykašliavať a pustia sa do toho. Môžete si zvýšiť príjmy vďaka pomoci partnerov, kolegov, rodiny…

Rybám odporúčame investovať do nehnuteľností a robiť veľké nákupy. Začnite s vlastným podnikaním, dôkladne všetko analyzujte a neponáhľajte sa. Ak máte pochybnosti, poraďte sa s informovanými ľuďmi. Najpriaznivejší čas pre výlety je november a december.

Rok 2023 bude rokom zaujímavých udalostí. Nech vám tieto astrologické predpovede poslúžia ako sprievodca, no nikdy nezabudnite, že náš osud je len v našich rukách.

 

ZDROJ: ofigenno.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…

Muž chcel zaznamenať búrku na oblohe. Keď si neskôr pozrel, čo natočil, zostal ako obarený

Sú ľudia, ktorí veria na akési paranormálne javy a sú aj takí, ktorí…