Ukážkové dievčenské telo nedosiahnete za deň. Zaberie to veľa času a námahy. Dokonca podľa ‚Obesity Medicine Association‘ dievčatá, ktoré sú nízke, ťažšie strácajú kilogramy. Štúdie dokázali, že nižšie dievčatá majú pomalší metabolizmus.

Treba však pochopiť, že každý z nás je iný. Niekto je chudý, niekto tučný. Niekto si rád zašportuje o 6 hodine večer a niekto iný zas ocení dobrý kúsok pizze a coca-coly. Kľúč k bezchybnému vzhľadu sa však skrýva v sebadôvere a pokoji.

Dneska sa s vami podelíme o zopár rád o tom, ako môžete vyzerať dokonalo aj bez toho, aby ste stratili niekoľko kilogramov.

1. Správna póza na fotografii:
Vedeli ste, že to ako vyzeráte na fotografii dosť záleží od toho, v akej pozícii ste? Obrázok vľavo je príkladom dobrého držania tela s napnutým bruchom, pričom telo je mierne otočené smerom k fotoaparátu. Na fotografii napravo žena stojí bokom od kamery s bruškom vonku. Najlepšie je, keď na fotografii dáte jednu nohu dopredu, trošku sa natočte bokmi a vytvoríte vzhľad chudšieho tela. Foťte sa zhora, pretože fotografovanie zospodu môže pôsobiť, že vyzeráte pribratejšie, než akí v skutočnosti ste.

2. Vyberte si správne plavky:
Dámy s krivkami vo všeobecnosti vyzerajú lepšie v jednodielnych plavkách, alebo v dvojdielnych s vysokým pásom. Pre tie, ktoré majú väčšie prsia, je dôležité, aby si zadovážili pevnú podprsenku.

3.Opálenie alebo falošné opálenie:
Nie je žiadnym tajomstvom, že opálené nohy vyzerajú viac atraktívnejšie a štíhlejšie. Pokúste sa získať nejaké opálenie – a ak to nemôžete, stačí použiť falošné opálenie. Vzhľadom k tomu, tento typ opálenia môže byť niekedy problematický, uistite sa, že vaše nohy sú stále hydratované. Vytvára to ilúziu hladších a tenších nôh.

4. Noste opätky:
Nohy vyzerajú oveľa štíhlejšie v topánkach na opätkoch, hlavne tie, ktoré sú zašpicatené. Tento typ topánok taktiež opticky zdvihne váš zadok, a celé telo bude vyzerať úžasne.

5. Vyberajte si pekné oblečenie:
Vyberajte si oblečenie, ktoré vám dokonale sadne. Nevyberajte si také, ktoré je príliš malé alebo veľké na vás, pretože budete vyzerať pribratejšie. Noste šaty, ktoré poukazujú na váš pás, alebo odhaľujú vaše nohy.

6. Investujte do sťahovacieho pásu:
Ak chcete nosiť určitý odev, no upozorňuje na vaše problémové oblasti, skúste nosiť sťahovací pás. Investujte do dobrého páru, ktorý vám pomôže zbaviť sa veľkého brucha. Niektoré typy sú dokonca vytvorené tak, aby zdvihli zadok.

7. Upozornite na váš pás:
Zvýraznenie pásu pomáha vytvoriť ženskú siluetu a zakryť niekoľko kilogramov. Nemusíte si hneď kupovať oblečenie, ktoré poukazuje na pás, stačí, ak si kúpite opasky a zvýraznite si tak pás.

8. Pokúste sa vyhnúť jedlám, ktoré vás nafukujú:
Niektoré potraviny majú tendenciu nafukovať naše brucho, kvôli čomu vyzeráme pribratejší. Medzi tieto nebezpečné potraviny patria fazuľa, cesnak, brokolica, kapusta a podobne. Pokúste sa obmedziť príjem týchto druhov potravín.

9. Nehrbte sa:
Je veľmi dôležité to, ako sedíte a stojíte. Naše brucho pôsobí tak plocho, vďaka čomu vyzeráte chudšie, nehovoriac o tom, že je to skvelé pre vaše zdravie. Držte chrbát rovno.

Vyskúšate niektorý z týchto trikov? Zdieľajte svoj názor s nami v komentároch nižšie!

ZDROJbrightside.me

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…