The map, 2013, based on 1.1 billion users

V živote sú veci, ktoré sú niekedy dôležitejšie ako práca. V situácii, keď je blízky človek vážne chorý, niektoré veci môžu a dokonca by mali počkať.

Všetci sme ľudia a nikdy nevieme, čo sa nám stane. Preto by sme sa mali vždy správať k druhým s empatiou. Crystal Reynolds Fisherová mala, žiaľ, smolu, keď svojmu nadriadenému oznámila, že nemôže prísť do práce, pretože sa musí starať o svojho umierajúceho syna.

Crystal pracuje v supermarkete PS Food Mart v meste Albion v štáte Michigan. Pred niekoľkými dňami kontaktovala svojho manažéra a oznámila mu, že jej syn je momentálne na jednotke intenzívnej starostlivosti a je napojený na prístroje.

Crystal to opísala v príspevku na Facebooku:

“Takže môj syn je na prístrojoch a ja som pred 48 hodinami informovala svoju šéfku, že nebudem môcť pracovať, kým môj syn nebude odpojený od prístroja, a tu je to, čo mi odpísala.”

Manažérka Dawn chladne odpísala: “Takto to u nás nerobíme, takže chápem, že odchádzaš.” A potom ešte odpísala: “Keďže nemôžete prísť do práce, znamená to, že odchádzate.”

Crystal sa snažila vysvetliť, že o všetkom vopred informovala, na čo jej manažér opäť odpísal: “Koniec diskusie. Ak zajtra neprídeš, potom to chápem tak, že končíš.”

Crystal povedala, že nejde o obyčajnú návštevu u zubára alebo na očnom, ale že ide o život jej dieťaťa, na čo jej manažér odpísal, že to Crystal dramatizuje.

Neskôr Crystal opäť kontaktovala Dawn, že nepríde do práce, pretože jej syn je vo vážnom stave, a spýtala sa jej, či by prišla do práce, keby mala dieťa v takomto stave.

Dawn odpísala: “Áno, prišiel by som. Musím platiť účty a navyše by to zamestnalo moje myšlienky. Nemôžete sem prísť, kedy sa vám zachce. Zajtra a v pondelok vás niekto vymení. Váš syn je na najlepšom možnom mieste. Mám obchod, ktorý vediem, a na ten sa zameriavam.”

Spoločnosť Crystal kontaktovala Dawnových nadriadených a tí jej na Facebooku poskytli odpoveď:

“Prešetrovali sme nahlásený problém týkajúci sa zamietnutia žiadosti o dovolenku jedným z našich manažérov. Vyšetrili sme túto záležitosť a zistili sme, že situácia nebola riešená dobre a chýbal jej súcit, ktorý si v našej komunite ceníme. Je nám to veľmi ľúto.

Na základe týchto zistení sme prijali rýchle opatrenia a tento manažér už nie je zamestnancom spoločnosti PS Food Mart. Našej zamestnankyni sme tiež potvrdili, že sa bude môcť dieťaťu v tomto náročnom období venovať naplno. Chceli by sme sa poďakovať verejnosti za jej záujem.”

Vzhľadom na zlú publicitu, ktorú tento príbeh spôsobil, nemala spoločnosť inú možnosť. Žiaľ, toto nie je jediný príbeh tohto druhu, ktorý bol zaznamenaný. Neváhajte a zdieľajte tento článok, je možné, že Crystalin prípad nie je výnimkou, a stojí za to zverejňovať takéto príbehy.

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…