Taliansky futbal čelí obrovskému smútku po tragickom úmrtí 18-ročného Anwara Megbliho, ktorý bol súčasťou klubu Livorno.

Megbli zahynul v pondelok po tom, ako v sobotu večer spadol zo skútra. Bol na skútri s priateľom, keď sa zrazili s autom, po čom bol hráč prevezený vrtuľníkom do nemocnice Cisanello v Pise. Lekári sa ho pokúsili zachrániť, ale napriek ich úsiliu mladý futbalista podľahol svojim zraneniam. Jeho priateľ je stále v nemocnici a zotavuje sa z nehody.

Megbli bol sľubným útočníkom v klube Serie D a napriek tomu, že bol hráčom do 19 rokov, bol niekoľkokrát povolaný do seniorského tímu. Jeho bývalý klub U.S.D Castiglioncello zverejnil dojímavú poctu svojmu starému hráčovi s obrázkom mladého Megbliho, ako oslavuje so svojimi spoluhráčmi.

Nehoda sa stala medzi obcami San Vincenzo a Donoratico. Megbli a jeho priateľ boli na skútri, keď do nich zozadu narazilo osobné auto. Oba chlapci skončili v nemocnici. Stav mladého futbalistu bol mimoriadne vážny a napriek úsiliu lekárov svojim zraneniam podľahol. Jeho priateľ stále bojuje o život v nemocnici.

Zdroje: Daily Mail

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…