The map, 2013, based on 1.1 billion users

Američanka Kouri Richinsová zo štátu Utah čelí obvineniu z vraždy svojho manžela, ktorého smrť pôvodne považovala za náhlu a nečakanú. Po manželovej smrti napísala knihu pre deti o žiali, avšak pitva odhalila, že muž zomrel na predávkovanie fentanylu. Informácie o prípade priniesla britská BBC.

Kouri Richinsová, matka troch detí, jednej noci zavolala na políciu, keď zistila, že jej manžel Eric je “studený na dotyk”. Vtedy tvrdila, že mu namiešala drink s vodkou, a niekoľko hodín na to ho našla v bezvládnom stave. Po jeho smrti napísala knihu “Si so mnou?”, ktorá mala pomôcť deťom vyrovnať sa so stratou blízkej osoby.

Dva mesiace po napísaní knihy bola Richinsová obvinená z vraždy. Pitva odhalila, že jej manžel mal v tele päťnásobok smrteľnej dávky fentanylu, ktorý patrí medzi opioidné analgetiká. Podľa súdnych dokumentov si Richinsová medzi decembrom 2021 a februárom 2022 písala textové správy s človekom, ktorý mal problémy so zákonom kvôli drogám, a od neho chcela kúpiť lieky na bolesť a neskôr aj fentanyl. Tri dni po tom, čo údajne dostala drogy, sa jej manželovi po spoločnej večeri zle urobilo a priateľovi sa zveril, že si myslí, že ho manželka chce otráviť.

Richinsová bola obvinená nielen z vraždy, ale aj z držania drogy GHB, ktorá sa používa na liečenie narkolepsie, ale býva zneužívaná aj ako omamná látka. Právna zástupkyňa obvinenej sa k obvineniam odmietla vyjadriť.

Zdroj: nytimes.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…