Hviezda reality šou o detských súťažiach krásy Toddlers & Tiaras Kailia Poseyová spáchala samovraždu vo veku iba 16 rokov.

Smrť Poseyovej oznámila v utorok jej matka Marcy Poseyová Gattermanová v dojímavom príspevku na Facebooku. “Nemám slov. Odišlo krásne dievča,” napísala zdrvená matka.

Mladú krásku našli v pondelok bez známok života v aute v národnom parku v americkom štáte Washington. Pôvodné správy hovorili o autonehode, ale v utorok rodina pre TMZ potvrdila, že išlo o samovraždu.

“Hoci bola bezproblémovým mladým dievčaťom, ktoré malo pred sebou žiarivú budúcnosť, bohužiaľ, urobila unáhlené rozhodnutie ukončiť svoj pozemský život,” uviedla rodina vo vyhlásení.

Kailia sa celý život zúčastňovala na súťažiach krásy a získala nespočetné množstvo koruniek a trofejí. Jej gymnastický talent a pozoruhodná flexibilita jej priniesli ponuky na prácu už na strednej škole. Krátko pred smrťou ju dokonca vybrali do školského tímu roztlieskavačiek, ku ktorému sa mala pripojiť na jeseň tohto roku.

Podľa jej rodiny sa mladá kráska plánovala venovať kariére v zábavnom priemysle, ale mala aj iné sny: Túžila napríklad získať pilotný preukaz.

Len dva týždne pred smrťou oslávila svoje 16. narodeniny a tesne pred samovraždou sa spolu s priateľmi tešila na školský ples. Kailia však vedela predstierať radosť a rozdávať úsmevy na všetky strany. Takže nikto si nemyslel, že je niečo zle…

Dievča sa preslávilo vďaka účasti v americkej reality šou Toddlers & Tiaras o detských súťažiach krásy, ktorá má svojich fanúšikov aj v Slovenskej republike. Seriál sa natáčal v rokoch 2009 až 2013.

Malá Kailia sa stala hviezdou internetu po tom, čo sa krátky klip s jej rozkošným zlomyseľným úsmevom stal virálnym a bol masovo zdieľaný na sociálnych sieťach. Virálne sa rozšírila aj jej fotografia vystrihnutá z tejto scény. Kailia sa stala známou miliónom ľudí na celom svete bez toho, aby poznali jej meno.

zdroj: cbcnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…