Anna Shay, známa z reality show Netflixu “Bling Empire”, náhle zomrela vo veku 62 rokov na následky mŕtvice. Jej rodina vydala vyhlásenie, v ktorom ju opísala ako milujúcu matku, starú mamu a charismatickú hviezdu, ktorá nás naučila, ako sa nemáme príliš vážne brať život a ako si máme užívať jeho jemnosti. Jej vplyv na naše životy bude navždy chýbať, ale nikdy nebude zabudnutý.

Anna Shay sa narodila a vyrastala v Japonsku. Jej otec bol americký podnikateľ Edward Shay a matka bola polovičná Japonka, polovičná Ruska Ai Oizumi Shay. Jej otec bol zakladateľom globálnej obrannej zmluvy Pacific Architects and Engineers. Po smrti jej otca v roku 1995 sa jej brat Allen stal CEO spoločnosti Pacific Architects. V roku 2006 Anna a jej brat predali spoločnosť Lockheed Martin, čím sa stali dedičmi firmy.

Anna Shay sa stala hviezdou reality show Netflixu “Bling Empire” v roku 2021. Účinkovala po boku Kane Lima, Gabriela a Christine Chiu, Kim Lee, Jaime Xie a ďalších ázijsko-amerických losangeleských spoločenských osobností. Show bola často opisovaná ako skutočný život “Crazy Rich Asians”.

zdroj: people.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…