The map, 2013, based on 1.1 billion users

Podľa úradov bolo v škole v severozápadnom pakistanskom okrese Kurram zastrelených najmenej sedem ľudí vrátane niekoľkých učiteľov.

Polícia uviedla, že do incidentu, ku ktorému došlo v budove vládnej strednej školy Tari Mangal, bolo zapojených viacero ozbrojencov.

Podľa úradov sa predpokladá, že táto streľba súvisí s inou streľbou, ktorá sa odohrala predtým v ten istý deň, keď bol v okrese zastrelený muž vo svojom aute.

Podozriví sú naďalej na úteku.

Podrobnosti o tom, čo presne sa stalo v škole v okrese Kurram – vidieckej oblasti, ktorá hraničí s Afganistanom – sú stále nejasné a polícia neurčila žiadny jasný motív.

Podľa úradov bol dnes ráno v okrese Kurram zastrelený muž vo svojom aute. Predpokladá sa, že bol členom tej istej školy.

V rámci odvety skupina podľa nich obkľúčila školu v malom mestečku Tari Mangal.

V škole bolo zabitých najmenej sedem ľudí, z toho najmenej štyria učitelia a dvaja školníci. Zaútočili aj na políciu a traja boli zranení. Telá mŕtvych sa zatiaľ nepodarilo nájsť.

Samina Altafová, predsedníčka rady pre vzdelávanie, do ktorej obvodu patrí Tari Mangal, pre denník The Express Tribune uviedla, že študenti v škole zostali v bezpečí.

Podľa miestnych správ boli učitelia v Tari Mangal v škole a vykonávali skúšky, keď do nej vošli ozbrojenci a spustili paľbu.

Bývalý prezident Asif Alí Zardárí prostredníctvom oficiálneho Twitteru svojej strany vyjadril ľútosť nad vraždou a označil ju za terorizmus.

ZDROJ: bbc.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…