The map, 2013, based on 1.1 billion users

45-ročný Nemec, ktorý na internete ponúkal služby opatrovateľky detí, bol v utorok odsúdený za sexuálne zneužívanie detí v prípade, ktorý šokoval aj skúsených vyšetrovateľov a viedol ich k odhaleniu mnohých ďalších podozrivých zo zneužívania.

Krajinský súd v Kolíne nad Rýnom odsúdil obžalovaného, ktorého meno nebolo zverejnené z dôvodu ochrany osobných údajov, na 14 rokov a šesť mesiacov väzenia. Zároveň nariadil, aby bol po skončení trestu držaný v zabezpečenom väzení.

Prokurátori žiadali súd o uloženie 15-ročného trestu, čo je maximálna dĺžka, ktorú bežne povoľuje nemecké právo, a argumentovali tým, že zločiny obžalovaného boli obzvlášť závažné.

Vyšetrovatelia uviedli, že muž zdokumentoval zneužívanie bábätiek, detí a tínedžerov a zdieľal videá a obrázky “nepredstaviteľnej brutality” s desiatkami ľudí.

Prokurátori obvinili muža z viac ako 120 prípadov sexuálneho zneužívania 13 detí v rokoch 2005 až 2019. Najmladšia obeť mala jeden mesiac.

Obžalovaný sa počas procesu k obvineniam priznal a označil ich za “opovrhnutiahodné”, uviedla nemecká tlačová agentúra dpa.

Polícia muža zatkla koncom roka 2021 v dome, ktorý obýval so svojou manželkou v meste Wermelskirchen. Obvinený bol v čase policajnej razie vo videohovore s kolegami z práce, uviedla agentúra dpa.

 

zdroj: apnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…