The map, 2013, based on 1.1 billion users

V obci na Olomoucku v susedných Čechách došlo k hroznej tragédii, kedy mladá 24-ročná matka údajne zavraždila svoju 10-mesačnú dcérku. Hoci žena zpočiatku násilie voči dcére popierala, neskôr sa pri policajnom výsluchu k činu priznala. Motívom vraždy malo byť impulzívne jednanie matky, ktorá nevedela utíšiť plačúce dieťa.

Policajné hliadky boli povolané na miesto udalosti minulý pondelok po tom, ako bol zaznamenaný prípad úmrtia kojenca. Na mieste konštatoval lekár smrť dieťaťa po neúspešnej resuscitácii. Matka informovala políciu, že ráno našla svoju dcéru v postielke nedýchajúcu a následne volala záchranársku službu. Situácia sa však zdala podozrivá, a tak bola na miesto povolaná kriminálna polícia.

Kriminalisté nariadili súdnu pitvu a po výsluchu žena priznala, že zavraždila svoje dieťa. Podľa vyšetrovateľa Hejtmana nebol čin matky ovplyvnený alkoholom či inými omamnými látkami. Rovnako nebola v minulosti trestne stíhaná. “Motiváciou bola pravdepodobne skratkovitá reakcia ženy, ktorá sa nemohla vyrovnať s plačom dieťaťa,” dodal Hejtman.

Po incidente bolo rozhodnutie súdu, že podozrivá bude vzatá do väzby. V prípade usvedčenia za tento zločin môže žene hroziť trest odňatia slobody od 15 do 20 rokov alebo dokonca výnimočný trest.

Tento tragický prípad pripomína podobnú situáciu z minulého roku, kedy iná mladá žena zavraždila svojho päťtýždňového syna v dôsledku nezvládnutia jeho plaču. Za tento čin bol vynesený trest 18 rokov väzenia.

Zdroj: Blesk.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…