Premávka na najdlhšej britskej diaľnici M6 bola narušená nezvyčajným incidentom, keď z korby nákladného auta vypadli dve živé kravy. Maximálna povolená rýchlosť na tejto diaľnici dosahuje až 120 kilometrov za hodinu, čo situáciu ešte viac komplikovalo.

Incident bol zachytený na palubovej kamere jedného z okoloidúcich áut. Záznam ukazuje, ako sa kolóna vozidiel postupujúca vo vysokej rýchlosti prudko uhýba vypadnutým zvieratám. Podľa informácií portálu Lad Bible, polícia v dôsledku nehody uzavrela časť diaľnice M6.

Okrem zvieraťa, ktoré vypadlo z vozidla, polícia našla na ceste ďalšiu kravu, ktorú pravdepodobne postihol podobný osud. Obe zvieratá utrpeli zranenia, avšak konkrétny rozsah zranení nebol bližšie špecifikovaný.

Polícia na sociálnej sieti Twitter potvrdila incident a informovala o zraneniach zvierat. “Obidve zvieratá utrpeli zranenia,” uviedla polícia, pričom nešpecifikovala ich rozsah.

Tento nezvyčajný incident spôsobil výrazné komplikácie v premávke na diaľnici M6 a vyvolal otázky o bezpečnosti prepravy živých zvierat. Polícia pokračuje v vyšetrovaní incidentu a hľadá príčiny, ktoré viedli k vypadnutiu zvierat z nákladného vozidla.

zdroj: ladbible.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…