Tragická správa prišla z Ameriky – známy herec Cody Longo zomrel vo veku len 34 rokov.

Tento talentovaný herec a hudobník bol známy predovšetkým zo svojich výkonov v seriáloch ako “Tak ide čas”, “Make it or Break”, “Hollywoodske výšiny” a “Kriminálka Las Vegas”.

Codyho smrť je výsledkom dlhodobého boja s alkoholizmom. Nenápadným úmrtím predchádzala závislosť od alkoholu, ktorá ho stále prenasledovala. Jeho manželka Stephanie videla, že Cody na sebe tvrdo pracoval, aby mohol bojovať za svoje deti. Napriek tomu, že sa snažil vyzdravieť, nebol schopný prekonať svoju závislosť.

Cody bol aj skvelý hudobník. Už ako dieťa sa naučil hrať na klavíri a v mladom veku skomponoval svoju vlastnú klavírnu skladbu. Aj keď sa mu ako herec darilo, hudba ho vždy priťahovala viac. Rozhodol sa preto, že svoje herectvo utlmí a naplno sa venuje hudbe. Napriek tomu, že plánoval prestávku, trvala len krátko. Jeho prvý singel “Atmosphere” sa po vydaní rýchlo dostal do prvej stovky rebríčka iTunes.

Codyho smrť je obrovskou strátou pre jeho rodinu, priateľov a fanúšikov. Zanechal po sebe 7-ročnú dcéru, 5-ročného a 1-ročného syna. Jeho manželka Stephanie povedala, že Cody bol úžasným otcom a najlepším manželom, a že celý ich svet je zničený.

Všetkých jeho fanúšikov zarmútila táto smutná správa o úmrtí talentovaného herca a hudobníka Codyho Longa, ktorý zanechal po sebe veľa nezabudnuteľných filmových a hudobných výkonov.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…