Darius Campbell Danesh, účastník súťaže Pop Idol a hviezda viacerých muzikálov na West Ende, zomrel vo veku 41 rokov, oznámila jeho rodina.

Campbell Danesh bol podľa vyhlásenia jeho rodiny nájdený 11. augusta vo svojom byte v Rochesteri v Minnesote bez reakcie. Príčina smrti zatiaľ nie je známa.

“S veľkým zármutkom oznamujeme, že Darius Campbell Danesh zomrel,” uviedli vo vyhlásení. “Príčina jeho náhleho úmrtia je v tejto fáze neznáma, zatiaľ čo pokračujú lekárske vyšetrenia. Prosíme vás, aby ste v tomto čase láskavo rešpektovali naše želanie o súkromie, kým sa vyrovnávame s tragickou stratou nášho syna a brata.”

Campbell Danesh sa narodil v Glasgowe škótskej matke a iránskemu otcovi, prvýkrát sa objavil v talentovom formáte Popstars pred dvomi desaťročiami a potom skončil tretí v prvom britskom Pop Idole na ITV za Willom Youngom a Garethom Gatesom, čím si získal fanúšikov v hitovom formáte, ktorý ho dostal na mapu.

Nasledoval singel “Colourblind”, ktorý sa stal číslom 1, a jeho debutový album Dive sa dostal do top 10 v Spojenom kráľovstve. V roku 2004 vydal ďalší album Live Twice.

Campbell Danesh sa potom preslávil ako hviezda West Endu, kde účinkoval v hrách ako Guys and Dolls, Chicago, Funny Girl a Gone with the Wind. V roku 2017 takmer zomrel po tom, čo sa napil odpadovej vody z rieky Temže a nakazil sa meningitídou.

V roku 2011 sa oženil s kanadskou herečkou Natashou Henstridge, o dva roky neskôr sa rozviedli.

 

zdroj: leaderlive.co.uk

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…