Herečka Marnie Schulenburgová zomrela na metastázujúcu rakovinu prsníka v štvrtom štádiu. Mala 37 rokov.

Americká herečka Marnie Schulenburgová podľahla vo veku 37 rokov zákernej rakovine prsníka, ktorú jej lekári diagnostikovali pred dvoma rokmi. Už vtedy bola choroba v štvrtom štádiu. V utorok odišla na večnosť v Bloomfielde v New Jersey po boji s chorobou, ktorá jej metastázovala ďalej do tela.

Herečka bola známa najmä vďaka práci v telenovelách, najmä vďaka svojej postave Jo Sullivanovej v telenovele As The World Turns na stanici CBS, ale aj v seriáloch The Young and the Restless, The Edge of Impossible a Alpha House.

Zanechala po sebe dvojročnú dcérku Codu, ktorej venovala aj svoj posledný dojímavý status na Instagrame, ktorý napísala 8. mája.

“Nebolo zaručené, že budem doma na Deň matiek. V piatok neskoro večer ma prepustili, ale musel som ísť domov s kyslíkovou maskou. Nie je ideálne byť 38-ročnou matkou, ktorá potrebuje na prežitie kyslíkovú bombu. Chcem byť pre ňu silná a krásna. Chcem jej ukázať, ako sa pohybovať po tomto svete so súcitom, silou, energiou, humorom a radosťou, tak ako to kedysi ukázala moja mama mne,” stálo okrem iného v srdečnom statuse k fotografiám s dcérou a jej mamou.

Otcom malého Codyho je herečkin dlhoročný partner a herecký kolega Zack Robidas. Marnie zomrela štyri dni pred svojimi 38. narodeninami.

 

zdroj: hollywoodreporter.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…