Herečka Marnie Schulenburgová zomrela na metastázujúcu rakovinu prsníka v štvrtom štádiu. Mala 37 rokov.

Americká herečka Marnie Schulenburgová podľahla vo veku 37 rokov zákernej rakovine prsníka, ktorú jej lekári diagnostikovali pred dvoma rokmi. Už vtedy bola choroba v štvrtom štádiu. V utorok odišla na večnosť v Bloomfielde v New Jersey po boji s chorobou, ktorá jej metastázovala ďalej do tela.

Herečka bola známa najmä vďaka práci v telenovelách, najmä vďaka svojej postave Jo Sullivanovej v telenovele As The World Turns na stanici CBS, ale aj v seriáloch The Young and the Restless, The Edge of Impossible a Alpha House.

Zanechala po sebe dvojročnú dcérku Codu, ktorej venovala aj svoj posledný dojímavý status na Instagrame, ktorý napísala 8. mája.

“Nebolo zaručené, že budem doma na Deň matiek. V piatok neskoro večer ma prepustili, ale musel som ísť domov s kyslíkovou maskou. Nie je ideálne byť 38-ročnou matkou, ktorá potrebuje na prežitie kyslíkovú bombu. Chcem byť pre ňu silná a krásna. Chcem jej ukázať, ako sa pohybovať po tomto svete so súcitom, silou, energiou, humorom a radosťou, tak ako to kedysi ukázala moja mama mne,” stálo okrem iného v srdečnom statuse k fotografiám s dcérou a jej mamou.

Otcom malého Codyho je herečkin dlhoročný partner a herecký kolega Zack Robidas. Marnie zomrela štyri dni pred svojimi 38. narodeninami.

 

zdroj: hollywoodreporter.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Spôsob, akým zahrali 53 rokov starý hit, je fenomenálny! TOTO musíte vidieť!

V roku 1965 sa duo Simon a Garfunkel preslávilo singlom, ktorý sa…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…