Britský herecký svet zasiahla správa o smrti tehotnej herečky Frankie Houghovej. Zomrela vo veku iba 38 rokov pri nehode na anglickej diaľnici M66. Bola známa najmä vďaka účinkovaniu v populárnom britskom nekonečnom seriáli Hollyoaks.

Herečka zomrela 15. mája, dva dni po tom, ako sa viezla v aute so svojimi dvoma synmi a synovcom a havarovala. Všetky tri deti boli zranené. Vodič, s ktorým sa Houghová zrazila, sa už priznal, že nehodu spôsobil nebezpečnou jazdou, informovala spravodajská stanica Sky News.

Tridsaťosemročná herečka bola v 18. týždni tehotenstva. Jej kamarátka začala zbierať peniaze pre pozostalú rodinu prostredníctvom služby GoFundMe a vyzbieralo sa už viac ako 50 000 libier (približne 1 400 000 korún).

Herec Paul Danan, ktorý s Houghovou hral v seriáli Hollyoaks, si na herečku zaspomínal na Instagrame. Na sociálnej sieti zdieľal jej fotografiu. Napísal: “Práve som sa dozvedel najšokujúcejšiu správu, akú som za dlhý čas počul. Ďalší dobrý priateľ, ktorý bol takým výnimočným človekom, bohužiaľ zomrel.”

Nebol však jedinou hviezdou populárneho britského seriálu, ktorú postihla smrť, uviedol webový portál Daily Mirror. “Je mi veľmi ľúto, že sme prišli o Frankieho,” napísala v komentároch herečka Helen Nobleová. “Nemôžem uveriť, že zomrela. Bola to strašne výnimočná osoba,” dodala.

zdroj: Sky News

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…