Fanúšikov svetovej atletiky zasiahla veľmi smutná správa. Vo veku iba 32 rokov opustila tento svet trojnásobná olympijská medailistka a dvojnásobná majsterka sveta Tori Bowieová. Príčina smrti tejto slávnej americkej šprintérky zatiaľ nie je známa.

“So zdrvením sa delíme o veľmi smutnú správu, že Tori Bowieová zomrela. Stratili sme klientku, drahú priateľku, dcéru a sestru. Tori bola šampiónka… maják plný svetla, ktorý tak jasne žiaril. Sme skutočne zlomení, naše srdcia a modlitby sú s jej rodinou a priateľmi,” uviedla na Twitteri spoločnosť Icon Management, ktorá zastupovala americkú šprintérku Tori Bowieovú.

Mladá športovkyňa bola nájdená bez známok života vo svojom dome na Floride v USA. Zomrela za neznámych okolností, dátum jej úmrtia sa odhaduje na utorok 2. mája 2023.

Ako informovala televízia CBS, ako Tori Bowieová opustila tento svet, zatiaľ nie je oficiálne známe. Športový portál Sports Max však uvádza, že zdroj z jej okolia tvrdí, že táto americká šprintérka spáchala samovraždu vo veku 32 rokov.

Americká šprintérka Tori Bowieová zažiarila na letných olympijských hrách 2016 v brazílskom Riu de Janeiro, odkiaľ si odniesla celkovo tri olympijské medaily. Konkrétne zlato za štafetu na 4×100 m, striebro na 100 m a bronz na 200 m. O rok neskôr, v roku 2017, triumfovala na majstrovstvách sveta v britskom Londýne, kde získala zlato v behu na 100 metrov.

Zdroj: Cnn.comTwitter.comCbsnews.comSportsmax.tv

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…