Práve sa stalo

Rodinná dovolenka v chorvátskom meste Medulin sa zmenila na srdcervúcu tragédiu, keď päťročné dievčatko z Českej republiky prišlo o život za ešte nejasných okolností.

Incident, ktorý otriasol miestnou komunitou aj rodnou krajinou dievčatka, sa stal skoro ráno a vyvolal okamžitú reakciu miestnych záchranných služieb.

Istrijská polícia prijala núdzový hovor o 6:05 ráno, ktorý hlásil potrebu okamžitej lekárskej pomoci pre mladé dievčatko. Rodina prišla do Medulinu na letnú dovolenku, keď dieťa ochorelo. Napriek okamžitej reakcii a hodinovému pokusu o oživenie zo strany rodičov a lekárskeho tímu sa dievčatko nepodarilo zachrániť.

Neoficiálne správy naznačujú, že dievčatko sa sťažovalo na silné bolesti brucha. Rodičia údajne hľadali lekársku pomoc pre zdravotné problémy svojej dcéry ešte pred tragickým incidentom. Dievčatko a jej rodičia navštívili miestnu pohotovosť v tú istú noc, ale podrobnosti o tom, čo sa tam odohralo, zostávajú neznáme.

Telo dieťaťa bolo prevezené na patologické oddelenie nemocnice v Pule na pitvu. Istrijská polícia predbežne vylúčila akékoľvek podozrenie na násilnú smrť alebo trestný čin. Pitva by mala objasniť príčinu náhlej a tragické smrti.

Incident zanechal komunitu v šoku a smútku, keď trúchajú za stratou mladého života. Rodičia dievčatka, ktorí urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby svoje dieťa zachránili, dostávajú podporu od miestnej komunity aj z ich domovskej krajiny. Vyšetrovanie incidentu pokračuje a ďalšie podrobnosti budú zverejnené po výsledkoch pitvy.

 

zdroj: 24sata.hr

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…