The map, 2013, based on 1.1 billion users

19-ročný Landon Parrott sa priznal, že nechal svoje ročné dieťa v aute, aby “nerušilo v dome”, uviedla polícia v príspevku na Facebooku.

Muž z Ohia bol obvinený z vraždy, dvoch prípadov ohrozenia dieťaťa a neúmyselného zabitia po tom, čo sa údajne polícii priznal, že svoje ročné dieťa nechal úmyselne päť hodín v rozpálenom aute, uviedla polícia.

Devätnásťročný Landon Parrott priviezol 1. septembra popoludní nereagujúce dieťa do nemocnice Cleveland Clinic Union Hospital, kde údajne spočiatku poskytol detektívom rozporuplné informácie o tom, čo sa stalo, uviedol v príspevku na Facebooku náčelník polície v Novej Filadelfii Michael Goodwin.

“Ako vyšetrovanie pokračovalo a zhromažďovali sa dôkazy, otec bol konfrontovaný s novými informáciami a priznal sa detektívom, čo sa stalo jeho synovi,” uviedol Goodwin v príspevku na Facebooku.

Tieto nové informácie podľa miestnej pobočky televízie Fox WJW údajne zahŕňali videozáznam z bezpečnostnej kamery zaznamenaný cez ulicu od rodinného domu, na ktorom je podľa vyšetrovateľov údajne vidieť, ako Parrott nechal chlapca samého v aute, zatiaľ čo jeho matka pracovala.

Na videu je údajne vidieť Parrotta s chlapcom okolo 8:30 a potom údajne až o 13:50, keď Parrott išiel vyzdvihnúť chlapcovu matku z práce, uviedla WJW.

“Počas rozhovoru sa ukázalo, že nešlo o zabudnutie na dieťa, ale o úmyselný čin, aby dieťa v dome nerušilo,” dodal Goodwin.

Vonkajšie teploty sa podľa Goodwina vyšplhali na 30 stupňov, keď dieťa zostalo v aute. Vo vnútri auta mohlo byť až 55  stupňov, povedal pre WJW policajný kapitán z Novej Philadelphie Ty Norris.

Parrott vyšetrovateľom povedal, že videl správy o úmrtiach detí v horúcich autách, ale aj tak tam syna nechal, povedal Norris pre WJW.

V nekrológu chlapca sa píše, že to bol “milujúci mamin syn”, ktorý “bude spomínaný pre svoju milú povahu a jemný spôsob zaobchádzania so zvieratami, dokonca aj v takom mladom veku, a pre svoje nadšenie pre svojho najlepšieho priateľa Mickey Mousea”.

Parrott je zadržiavaný vo väznici okresu Tuscarawas na kauciu 250 000 dolárov, uviedla polícia v príspevku na Facebooku.

 

zdroj: nbcnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…