The map, 2013, based on 1.1 billion users

Vodič čierneho osobného auta mal neuveriteľné šťastie, keď v poslednej chvíli prešiel okolo kamióna, ktorému sa práve prevrátil náves. Nehoda sa stala vo štvrtok v českých Belčiciach v okrese Strakonice.

Podľa hovorkyne strakonickej polície Jaromíry Novákovej, ktorá vyšetruje príčiny nehody, sa zdá, že vodič kamióna neodhadol rýchlosť v ostrých zákrutách cesty. Náves sa začal prevrácať na bok a v tom momente prechádzalo osobné auto. Vodič tohto auta bol však rýchlejší ako padajúci náves, takže sa mu podarilo tesne uniknúť.

Doposiaľ sa nezdá, že by vodiči boli pod vplyvom alkoholu alebo drog. Hoci nehoda spôsobila len mierne zranenia u vodiča kamióna, na miesto zasahovali aj hasiči, ktorí zabezpečili miesto nehody a riešili únik prevádzkových kvapalín.

Podľa hovorkyne juhočeských hasičov Venduly Matějů nehoda nezpôsobila žiadnu vážnu škodu na majetku. Druhý vodič síce mal šťastie, že sa mu nič nestalo, ale nemal na priebeh nehody žiadny vplyv, takže ďalšie vyšetrovanie sa ho netýka. Doposiaľ sa vyšetrujú príčiny nehody a hľadajú sa možné opatrenia, ako podobné nehody v budúcnosti predchádzať.

zdroj: twitter

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…