Predseda vlády SR Igor Matoviè poèas tlaèovej konferencie po skonèení rokovania Pandemickej komisie vlády SR v budove Ministerstva zdravotníctva SR. Bratislava, 25. september 2020. Foto: SITA/Úrad vlády SR

„Včera do médií unikli zdravotné záznamy z ošetrenia ťažkých zranení oka zosnulého bývalého policajného prezidenta, pána Lučanského. Minister Naď je únikom lekárskej správy pobúrený a sľubuje odmenu a beztrestnosť tomu, kto udá toho, kto tieto info do médií vyniesol. Rodina pána Lučanského zverejnenie lekárskych záznamov nenamieta, práve naopak, hovorí o ministrom Naďom sľúbenej odmene ako o zastrašovaní. My, obyčajní ľudia, sme si nevšimli, žeby pán Naď, ani ostatní politici z OĽaNO boli v minulosti pobúrení, keď asistent poslanca Rajtára za SAS, Rybanič, vyniesol informácie o pohyboch na bankovom účte Kaliňáka. Skôr opačne. Hromadne pánu Rybaničovi fandili a obhajovali jeho skutok tým, že verejnosť si zaslúži poznať pravdu,“ upozorňuje Zuzana Belicová sestra Igora Matoviča.

Odmeny za udavačstvo sú podľa Matovičovej sestry veľmi odporné. „Teraz poznať pravdu už nie je dôležité? Prečo? Verejnosť od vlády “zmeny” očakáva hlavne transparentné a čo najrýchlejšie prešetrenie okolností ťažkého zranenia a smrti pána Lučanského. To by mala byť pri množstve pochybností priorita vlády v tomto prípade. A nie odmeny za udavačstvo. Ani zastrašovanie, ako sa vyjadrila rodina pána Lučanského. Lebo poznanie pravdy nebolo dôležité len za vlády Fica pri kauze Bašternák, ale poznanie pravdy je rovnako dôležité v každej dobe. Aj dnes za vlády Matoviča pri tejto smutnej kauze. Pravda oslobodzuje a zbavuje pochybností. Vždy to tak bolo a aj bude. Na to by ministri mali vždy myslieť. Nemám rada dvojaké metre. (Vysvetlivka pre tých s “krvavými” očami plných nenávisti)“ ukončuje svoj status Zuzana Belicová.

zdroj: FB Zuzana Belicová

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…