Z¾ava: Nezávislí poslanci TomᚠTaraba a Ján Podmanický poèas tlaèovej konferencie, na ktorej informovali nezávislí poslanci, advokát Ján Èarnogurský ml. a bývalá zástupkyòa vlády SR pri Európskom súde pre ¾udské práva v Štrasburgu o návrhu na zníženie výšky príspevku pre strany od štátu, o návrhu strany SaS na odluku cirkvi od štátu a o pokute licenènej rady pre náboženskú televíziu. Bratislava, 8. september 2020. Foto: SITA/Alexandra Èunderlíková
Tomáš Taraba – poslanec NR SR pridal na sociálnej sieti status, kde píše, že nepustili k Milanovi Lučanskému ani kňaza, ktorý mu chcel dať posledné pomazanie. Celý jeho status:
Jeden bohabojný kňaz, ktorý keď sa dozvedel, čo sa “prihodilo” generálovi Lučanskému, letel do nemocnice v Prešove. Chcel mu dať posledné pomazanie, ktoré sa dáva ľuďom v riziku smrti. Aj tí najväčší barbari v dejinách toto väzňom v dejinách dopriali. Keď liberáli vo Francúzskej revolúcii išli zabiť kráľa Ľudovíta XVI., pustili k nemu kňaza. Keď zmanipulované zločinné rozsudky komunistického Národného súdu vydávali hrdeľné tresty, aj vtedy kňazi boli pripustení k odsúdeným.
Kňaz stál pred dverami na ARO v prešovskej nemocnici. Je na to veľa svedkov, pretože ho tam videli a ja tohto kňaza poznám. Stál tam pri ňom aj jeden pán, ktorý vie dosvedčiť, že strážcovia pred dverami kňaza ku generálovi Lučanskému nepustili.
NEPUSTILI KŇAZA K ZOMIERAJÚCEMU.
Kto sa bál, aby nikto nevidel v akom stave je generál Lučanský?
Aktualizované 14:11

“Priatelia jedna pani mi písala, že aj keď kňaza, o ktorom píšem ku generálovi nepustili, vraj nakoniec sa podarilo generála zaopatriť iným kňazom. To prvé viem xaručene, to druhé reinterpretujem. Ak by táto informácia bola pravdivá, môžeme aspoň v tejto obrovskej tragédii vidieť nejaký svetlý bod, pretože pre veriacich ide o nesmrteľnú dušu.” Taraba doplnil v statuse

zdroj: Tomáš Taraba – poslanec NR SR
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…