Úèastníci poèas protestu pred Prezidentským palácom proti vláde Igora Matovièa v rámci núdzového stavu na Slovensku pre pandémiu COVID-19 pri príležitosti Dòa boja za slobodu a demokraciu. Bratislava, 17. november 2020. Foto: SITA/Branislav Bibel

„Musíme ukázať jednotu a odvahu ako národ,“ dáme si čaj u Matoviča, vyhlasil Mazurek

Počas protestu uskutočneného dňa 17. novembra polícia uzavrela príjazdy na ulicu, na ktorej býva premiér Igor Matovič, ktorý v jednom zo svojich štvrtkových statusov na sociálnej sieti vyhlásil, že nemá rád papalašizmus.

Politická strana ĽSNS nazvala túto akciu „Čaj u Matoviča“. Sa uskutoční túto sobotu 28. novembra o 15. hodine. Účastníci sa stretnú na Trojičnom námestí v Trnave.

Milan Mazurek k tomu na sociálnej sieti Facebooku uviedol aj. „Nesmieme sa vzdať, pretože u psychopata so to už láme a jeho šialené diktátorské nápady je potrebné navždy zaraziť.“

Dnes však musíme ukázať jednotu aj odvahu ako národ. Odmietnuť očkovanie neznámou vakcínou s nepredvídateľnými dlhodobými vedľajšími účinkami, a tiež nedovoliť psychopatovi nelegálne testovať naše deti v školách. Tieto kroky sú za všetkými hranicami ľudskosti a ústavnosti,“ uviedol poslanec Mazurek.

 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Horúca správa! Úrad verejného zdravotníctva: Povinné očkovanie je nevyhnutné!

Príkladom je návrat epidémií osýpok po 20 rokoch, ktoré boli zaznamenané na…

Slovenský lekár to už nevydržal a povedal to na rovinu: Politici, zrušte všetky opatrenia a prestaňte ľudí nútiť do očkovania!

MUDr. Slavomír Šuch je lekár internej JIS a urgentného príjmu v nemocniciach…