Číňania už od počiatku pozorovali hviezdy a poznávali svoju budúcnosť pomocou 9 hviezd. Táto metóda spája numerologické a astrologické poznatky a dokáže toho veľa vypovedať o človeku, jeho schopnostiach a slabostiach a takisto o jeho zdraví, prípadne človeka nasmerovať k životnému štýlu, ktorý môže zlepšiť jeho zdravotný stav.

Nájdite číslo svojej hviezdy podľa dátumu vášho narodenia a zistite čo Vás čaká, ako sa máte rozhodovať, aby ste nestratili samého seba a boli v osobnom živote ale aj v práci šťastný.

Hviezda č.1:
Ak je vaša hviezda, hviezda číslo 1, ste veľmi emotívne založený človek. Ste citlivý, ale spoločenský človek, ktorý rád komunikuje s ľuďmi. Tak ako dokážete prežívať radosť či lásku dokážete prežívať aj melanchóliu či smútok. Všetko prežívate veľmi emotívne a ak máte ťažšie obdobie v živote prežívate úzkosť a strach. Len málokedy sa riadite rozumom a často vás rozhodia aj maličkosti. Vašou najväčšou slabosťou je strach, ktorý vás často sprevádza. Snažte sa ho vyvarovať a ťažké životné situácie prekonávať  s rozvahou  a pokojom, pretože takéto situácie vás môžu priviesť až k závislostiam a depresiám.

Hviezda č.2:
Ak patríte pod hviezdu číslo dva ste veľmi opatrná osoba v akomkoľvek smere. Ľudia patriaci pod túto hviezdu sú väčšinou matky, ktoré sú veľmi starostlivé a žijú iba pre svoju rodinu. Všeobecne sú títo ľudia veľmi praktické, trpezlivé osoby, ktoré pre svojich milovaných urobia čokoľvek. Zo zdravotného hľadiska, títo ľudia zvyknú ľahšie priberať aj kvôli tomu, že sa viac venujú iným než sebe a svojmu zdraviu.

Hviezda č.3:
Ak máte hviezdu číslo tri, ste veľmi ambiciózny a nemrháte časom, skôr žijete veľmi aktívnym spôsobom. Milujete dobrodružstvo a každú chvíľu využívate naplno. Aj vďaka tomu vás v živote sprevádza úspech a máte tendenciu dosiahnuť veľké veci. O tom čo robíte veľa nepremýšľate skôr konáte spontánne a nepozeráte na dôsledky. Síce veľakrát vaše rozhodnutia nie sú racionálne či správne aj tak nakoniec nájdete tú správnu cestu. Vo vašom prípade platí, čo vás nezabije to vás posilní. Prehry neberiete tragicky, práve naopak, posúvajú vás vpred. Veľmi to však so svojím sebavedomím nepreháňajte, lebo by vás mohlo dostať do maléru.

Hviezda č.4:
Ľudia  narodení pod hviezdou číslo štyri sú často umelci a vedci, pretože ich typickou vlastnosťou je kreativita. Sú to intelektuáli s kopou zručností, vedomostí a schopností. Radi sa učia nové veci a občas majú radi samotu, najmä pri práci sú to skôr introverti, ktorí potrebujú svoj čas a priestor. Prekvapivé je, že  aj tak milujú cestovanie a spoznávanie nových vecí. Slabšou stránkou týchto ľudí je nezodpovednosť. Nepatria medzi pedantov, ktorí musia byť všade načas a mať všetko dokonalé. Skôr sa občas zasnívajú natoľko, že im to môže spôsobiť problémy.

Hviezda č.5:
Ak je vašou hviezdou, hviezda číslo päť, tak nad svojimi rozhodnutiami veľa premýšľate a úmyselne. Rozhodujete sa racionálne a ste rodený vodca či organizátor. Máte radi veci pod kontrolou. Ste zodpovedný a málokedy sa vám stáva, že sa vám veci vymknú spod kontroly. Ste silná vedúca osobnosť. I keď si myslíte, že toho zvládnete veľa, neberte si na plecia viac než unesiete. Niekedy sa aj zastavte a porozmýšľajte, čo je zmyslom vášho života, aby ste v starobe neoľutovali premárnenú mladosť.

Hviezda č.6:
Ak ste narodený pod hviezdou číslo šesť jemnosť nie je zrovna to čo vás vystihuje. Máte sklony aj k agresivite a ste veľmi priamočiary. Problémy by ste radšej riešili silou než slovami. Všetko riešite ešte s horúcou hlavou čo nie je vždy dobré, ale aspoň nezostávate ľahostajný voči problémom. Ste veľmi pracovitý a zodpovedný. Takisto sa hodíte aj na vodcovské pozície. Niekedy to však preháňate  so sebavedomím, ste schopný si veci vynucovať aj s použitím sily. Predtým než niečo vykonáte, radšej nad tým dobre porozmýšľajte.

Hviezda č.7:
Hviezdu číslo sedem majú zasnívaní ľudia, ktorí milujú romantiku a sú veľmi láskaví voči druhým. Nevedia byť voči iným krutí či hrubí a takisto sa správajú aj v živote, len ťažko znášajú ťažké životné situácie či problémy. Pokiaľ nenastanú väčšie problémy žije sa s takýmito ľuďmi ľahko a radostne. Síce materiálne veci pre nich znamenajú veľa voči svojim milovaným nie sú sebeckí a spravia pre nich všetko. Ich slabosťou je však boj s problémami, ktorý nezvládajú najlepšie, často sa vzdávajú skôr než začnú bojovať.

Hviezda č.8:
Ľudia narodení pod hviezdou číslo osem sú introverti. Pôsobia chladne vo svojom správaní voči iným, avšak opak je pravdou. Vedia byť veľmi láskaví a obetaví pre svojich milovaných. Ich nevýhodou je že, pre iných pôsobia nesympaticky a neprívetivo. Nevedia si získať ľudí na svoju stranu ani ich zaujať, čo môže občas spôsobiť problémy v pracovnej oblasti. To však vedia vykompenzovať svojou pracovitosťou a láskavosťou. Krivdy odpúšťajú niekedy až príliš ľahko, čo veľa ľudí zneužíva vo svoj prospech.

Hviezda č.9:
Dobrodruhovia a vášniví dravci, tak by sa dali opísať ľudia patriaci pod hviezdu číslo deväť. Títo ľudia sú veľmi aktívni a milujú dobrodružstvo. Sú to horúce hlavy, ktoré sa často rozhodujú unáhlene a nepozerajú na dôsledky svojich rozhodnutí vo svojom živote či v živote svojich najbližších. Sú náladoví a rozladia ich častokrát aj banálnosti. Ich slabosťou je že, hovoria rýchlejšie než si stihnú uvedomiť že, ich slová môžu raniť. Mali by si vždy rozmyslieť čo môžu povedať a naučiť sa byť empatickejšími voči druhým.

zdroj: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…