The map, 2013, based on 1.1 billion users
Až doživotný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 47-ročnému Bratislavčanovi Michalovi, ktorému už vzniesol vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.
Obvinený muž mal v pondelok (07.06.2021) krátko pred 01.00 h pristúpiť v jednom z bytov obytného domu k posteli, kde spala 69-ročná žena. S petangovou guľou, ktorú držal v ruke ju udrel do spánkovej oblasti hlavy, pričom sa chcel opätovne pokúsiť o ďalší úder guľou.
Nakoľko sa na následky úderu žena zobudila, od svojho konania upustil. Na miesto tejto udalosti, ktoré sa nachádzalo v jednom z bytov v bratislavskej mestskej časti Rača, boli privolaní policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorí muža obmedzili na osobnej slobode.
Žena utrpela okrem psychickej traumy aj zranenia, ktoré si vyžiadali jej prevoz do jednej z nemocníc. Muža policajti eskortovali na policajné oddelenie, kde s ním boli vykonané potrebné úkony v zmysle zákona. Po ich vykonaní bol umiestnený v cele policajného zaistenia.
Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície krajského riaditeľstva PZ v Bratislave v tejto súvislosti spracoval aj podnet k návrhu na vzatie obvineného muža do väzby.
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…