The map, 2013, based on 1.1 billion users

V pondelok popoludní vyrazili policajti a záchranári do Starej Hasiny v okrese Nymburk v susedných čechách k zranenému osemročnému chlapcovi, ktorý havaroval na terénnom motocykli. Z nehody vyviazol živý a záchranári ho s otrasom mozgu previezli do nemocnice.

Ako informuje portál tn.cz na Nymbursku sa v pondelok popoludní stali v krátkom čase dva incidenty, ku ktorým vyrazili policajti aj záchranári. Jeden z nich sa týkal 11-ročného chlapca, ktorý zmizol pri kúpaní v obci Kostomlátky a existovali obavy, že sa utopí.

Na miesto nehody smeroval aj policajný vrtuľník a záchranná jednotka, ktoré nakoniec našli chlapca živého a zdravého na brehu. Údajne opustil vodu, pretože mu bola zima. “Pátracia akcia bola odvolaná,” uviedla pre TN.cz policajná hovorkyňa Michaela Richterová.

Krátko na to zasahovali v Starej Hati stredočeskí policajti. “Osemročný chlapec havaroval na nejakom motokrose. Viac informácií zatiaľ nemôžeme poskytnúť, ide o čerstvý incident. Dieťa žije, rozsah zranení zatiaľ nepoznáme,” informoval Richter po 17. hodine.

Neskôr hovorkyňa stredočeských záchranárov uviedla, že chlapec utrpel otras mozgu. Na miesto nehody priletel vrtuľník a záchranári ho previezli do pražskej Fakultnej nemocnice Motol.

zdroj: tn.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…