The map, 2013, based on 1.1 billion users

Kriminalisti od sobotného večera (15.4.) vyšetruje v Olšovci na Přerovsku tragickú udalosť s násilnou smrťou štyroch ľudí.

Predpokladá sa, že ide o tri vraždy a samovraždu. Medzi mŕtvymi je aj muž podozrivý z tohto násilného činu. Polícia začala trestné konanie pre podozrenie zo spáchania obzvlášť závažného zločinu vraždy, informovala dnes ČTK policajná hovorkyňa Petra Vaňharová.

Tragédia sa stala v sobotu neskoro večer v dedine Olšovec, kde žije približne 500 obyvateľov. “Smrť si vyžiadala štyri ľudské životy, vrátane života podozrivého muža. Okolnosti a motív činu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Bližšie informácie poskytneme, keď to okolnosti umožnia,” povedala Vaňharová. V Olomouckom kraji je to druhý prípad vraždy v tomto roku. Minulý rok policajti v regióne zaznamenali 13 vrážd, z toho päť v pokusnom štádiu a jednu v štádiu prípravy.

Jedna z minuloročných vrážd mala tri obete, a to v prípade v Kostolci na Hanej na Prostějovsku. Obvinený muž už za ňu čelí súdnemu procesu. Krajský súd v Brne mu nedávno uložil doživotný trest. Vtedy 29-ročný muž zabil svojho brata, sestru a otca. K činu sa priznal a uviedol, že nenávisť zvíťazila. Vo štyroch prípadoch minulého roku išlo o vraždy medzi členmi rodiny. V ostatných prípadoch išlo o osoby, ktoré sa navzájom poznali, avšak neboli v príbuzenskom vzťahu.

zdroj: novinky.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…