Ľudia sú nepoučiteľní. Veľmi často to však býva aj v prípadoch, kedy by mali byť obzvlášť opatrní. Často sa stáva, že ľudia si sadnú za volant pod vplyvom alkoholu. Smutné na tom je to, že sa to v niektorých prípadoch pravidelne opakuje. A neuvedomujú, alebo si ani nechcú uvedomovať, že tým neohrozujú len seba, ale aj ostatných.

Takýmto ľuďom je ťažké dohovoriť. Známy youtuber si je toho vedomý. A práve preto sa svojho priateľa, ktorý s alkoholom za volantom má problémy, rozhodol motivovať úplne iným, radikálnym a možno aj komickým spôsobom. Tomov priateľ Ray sa pravidelne po prepitej noci zobúdzal s tým, že má výpadky pamäti.

Tento jeho stav opitosti sa rozhodol využiť a Rayovi dať príručku, na ktorú len tak ľahko nezabudne. Tom zinscenoval situáciu, v ktorej sa Ray zobudil v nemocničnej izbe.

Po tom, čo sa Ray prebudil, prišiel za ním lekár, ktorý mu oznámil, že už desať rokov leží v kóme. Tvrdil, že pred desiatimi rokmi mal autonehodu, ktorú zapríčinil tým, že šoféroval pod vplyvom alkoholu. Po odchode lekára sa spustili správy, v ktorých bolo veľa fiktívnych udalostí.

Správy disponovali rôznymi bizarnosťami, ako napríklad to, že prezidentkou Spojených Štátov Amerických je Hilary Clintonová, či to, že Justin Bieber oslavuje desiate výročie so svojím partnerom. Nie je zrejmé ako Ray na kamarátov fórik zareagoval ani to, ako pristupuje k jazde pod vplyvom alkoholu dnes. No je zjavné, že na tento deň do smrti nezabudne.

ZDROJ: unilad.co.uk

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…

Známa rómska veštkyňa odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu v roku 2022! Veľa z nich…

Rok 2021 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným…