The map, 2013, based on 1.1 billion users

Niekoľko mesačné utrpenie ženy spolu s maloletými deťmi ukončili policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci, ktorí krátko pred Štedrým dňom na základe predchádzajúceho súhlasu prokurátora zadržali agresora – páchateľa domáceho násilia, ktoré dlhodobo muž praktikoval na svojej partnerke. Policajný vyšetrovateľ už v tejto súvislosti vzniesol obvinenie zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby 37-ročnému Vincentovi Š.

◾️ Podľa doposiaľ zabezpečenej dôkaznej situácie mal obvinený po dobu niekoľkých mesiacov v spoločnej domácnosti, v ktorej sa nachádzali aj maloleté deti, hrubo, bezohľadne a bolestivo fyzicky a psychicky týrať svoju partnerku. Žene spôsoboval viaceré bodné a rezné poranenia, napádal ju údermi päsťami, kuchynskými pomôckami, ale dopúšťal sa na žene aj psychického násilia rôznymi vyhrážkami. Poškodenú aj nútil konzumovať lieky, ktoré mal muž predpísané svojím psychiatrom na liečbu.
◾️ V priebehu mesiaca december počas hádky vylial žene na chrbát hrniec s vriacou vodou. Zranenej žene odmietol poskytnúť pomoc , zakázal jej ísť do nemocnice a vyhrážal sa jej že ak toto konanie nahlási tak zabije maloleté deti. Žene sa po pár dňoch podarilo utiecť spolu s deťmi do bezpečia a toto konanie nahlásiť. Zároveň bola žena hospitalizovaná aj v nemocnici, nakoľko utrpela popáleniny II. stupňa v dôsledku vyliatia vriacej vody na chrbát a šiju.
◾️ Vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva PZ v Senci bol v súvislosti s uvedeným prípadom spracovaný aj podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvineného, s ktorým sa prokurátor stotožnil. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…