Foto: ilustračné, SITA/Marek Mrviš

Prosíme Vás v mene senčanky Katky, ktorej včera diagnostikovali akútnu leukémiu, aby ste si našli čas a išli darovať krv na záchranu jej života ❤.

Krv môžete darovať na hociktorom odberovom mieste Národnej transfúznej stanice SR. Pri registrácii na odber oznámte, že chcete darovať na meno. Do ruky dostanete tlačivo, ktoré je potrebné vyplniť. Uvediete v ňom svoje meno , meno KATARÍNA BREZNAYOVA, nar 19.12.1982 a nemocnicu Sv. Cyrila a Metoda, Antolská 11, BA, hematologické odd.

Tlačivo je potrebné odovzdať na vyššie uvedené oddelenie. Katka má krvnú skupinu A+, ale aj ostatné RH sú vítané. Ak nemáte tlačivo ako doručiť do nemocnice, nezúfajte. Pošlite ho oskenované mailom na m.szaboova@gmail.com

ĎAKUJEME za každú kvapku krvi a tiež aj za každé zdieľanie ❤

Originálny príspevok od Kataríny Breznayovej
“Ahojte
Nepise sa mi to lahko, ale toto je jediny sposob ako Vas oslovit vsetkych naraz. Vcera mi diagnostikovali akutnu leukemiu a budem potrebovat krv od desiatky ludi. Mam krvnu skupinu A+, pripadne mi moze byt podana nulka. Ak niekto bude mat chut darovat mi krv, moze tak urobit na Kramaroch alebo v Ruzinove, pripadne v inom meste u Cerveneho kriza. Je potrebne nahlasit moje meno, narodenie 19.12.1982 a to, ze lezim v nemocnici Sv.Cyrila a Metoda, Antolska 11, Ba na hematologickom oddeleni. Budem Vam do konca zivota velmi vdacna. 💜 dakujem”
Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…