Foto: ilustračné, SITA/Marek Mrviš

Prosíme Vás v mene senčanky Katky, ktorej včera diagnostikovali akútnu leukémiu, aby ste si našli čas a išli darovať krv na záchranu jej života ❤.

Krv môžete darovať na hociktorom odberovom mieste Národnej transfúznej stanice SR. Pri registrácii na odber oznámte, že chcete darovať na meno. Do ruky dostanete tlačivo, ktoré je potrebné vyplniť. Uvediete v ňom svoje meno , meno KATARÍNA BREZNAYOVA, nar 19.12.1982 a nemocnicu Sv. Cyrila a Metoda, Antolská 11, BA, hematologické odd.

Tlačivo je potrebné odovzdať na vyššie uvedené oddelenie. Katka má krvnú skupinu A+, ale aj ostatné RH sú vítané. Ak nemáte tlačivo ako doručiť do nemocnice, nezúfajte. Pošlite ho oskenované mailom na m.szaboova@gmail.com

ĎAKUJEME za každú kvapku krvi a tiež aj za každé zdieľanie ❤

Originálny príspevok od Kataríny Breznayovej
“Ahojte
Nepise sa mi to lahko, ale toto je jediny sposob ako Vas oslovit vsetkych naraz. Vcera mi diagnostikovali akutnu leukemiu a budem potrebovat krv od desiatky ludi. Mam krvnu skupinu A+, pripadne mi moze byt podana nulka. Ak niekto bude mat chut darovat mi krv, moze tak urobit na Kramaroch alebo v Ruzinove, pripadne v inom meste u Cerveneho kriza. Je potrebne nahlasit moje meno, narodenie 19.12.1982 a to, ze lezim v nemocnici Sv.Cyrila a Metoda, Antolska 11, Ba na hematologickom oddeleni. Budem Vam do konca zivota velmi vdacna. 💜 dakujem”
Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…