Rodina z Holandska sa vybrala na dovolenku do safari parku Beekse Bergen. Tento park funguje na jednoduchom princípe, zvieratá behajú voľne v prírode a vy ste v bezpečí v aute, odkiaľ ich môžete pozorovať.  

Tento návod nepochybne dostala aj rodina s deťmi, ktorá sa rozhodla navštíviť park. Zrejme však nepočúvali veľmi pozorne, pretože nezodpovedne ohrozili svoje životy.  Na priloženom videu môžete vidieť, ako sa ich auto zastavili pri gepardoch, ktoré v pokoji ležali na tráve. Namiesto pozorovania sa však otec rodiny rozhodol vystúpiť z auta a gepardov si vyfotiť.

Na prekvapenie posádky druhého auta a akoby toho už nebolo dosť, po chvíľke vystúpili z auta aj mama a ich malé deti! Starší syn si gepardov taktiež fotil a vyzeralo to, že dovnútra auta sa zaliezť tak skoro nechystajú.

Keď sa konečne rozhodli nastúpiť do auta, prešli len o pár metrov ďalej a znova z neho vystúpili. To sa ale už prestalo páčiť gepardom, ktoré sa za nimi rozbehli a začali okolo nich krúžiť a skákať. Vyzeralo to, že sa chystajú na nich zaútočiť. Až to konečne prinútilo celú rodinu vliezť dovnútra a nevystupovať.

Správca parku sa k udalosti vyjadril ako k veľmi nešťastnej a povedal, že našťastie boli gepardy práve po kŕmení, pretože to mohlo dopadnúť oveľa horšie. Rodina mala obrovské šťastie, že sa nikomu z nich nič nestalo a zostáva len dúfať, že si z toho celého vzali ponaučenie.

ZDROJyoutube.com

Podobné články

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

POZOR! Mikasov úrad varuje: Ak máte doma tento nebezpečný výrobok, okamžite ho vráťte do predajne!

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR upozorňuje na nebezpečný výrobok – NABERAČKA NA…

POZOR! V tomto jogurte sa našiel rakovinotvorný pesticíd, výrobca ho sťahuje z trhu!

Spoločnosť Lactalis CZ, materská spoločnosť mliekarní Kunín a Klatovy, sťahuje z trhu…

Šéf navštívil jednu zo svojich kaviarní v prestrojení – To, čo počul od jednej zo svojich pracovníčok, úplne zmenilo jej život!

Deanna je matkou dvoch detí a pracuje v kaviarni. Jej život nie…