Mal veľké sny a celý život pred sebou. Ale vychádzajúca boxerská hviezda Ali Tazeem už nikdy nevstúpi do ringu proti žiadnemu súperovi. Jeho život vyhasol za tragických okolností pri autonehode v Anglicku. Sú to len tri týždne, čo Ali podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu, ďalší dôležitý míľnik v jeho sľubnej kariére…

Len pred niekoľkými týždňami sa Ali Tazeem tešil zo svojej prvej profesionálnej zmluvy. Namiesto toho, aby sa s rodinou a priateľmi podelil o radosť z ďalších veľkých krokov na ceste za svojím snom, musí teraz riešiť pohreb. Smiech a radosť tak vystriedali slzy a smútok nad smrťou, ktorá mladého boxera zastihla na ceste.

Podľa britských médií Aliho život vyhasol pri autonehode, pri ktorej sa zrazilo auto s autobusom. Tragická nehoda sa stala v nedeľu v skorých ranných hodinách. Úmrtie neskôr potvrdil na svojom konte na Twitteri boxerský promotér Sam Jones.

“Dnes ráno som sa zobudil a dozvedel som sa, že Ali Tazeem zomrel vo veku 18 rokov. Nemôžem tomu uveriť, ani to nedokážem poriadne spracovať. Práve včera sme sa rozprávali o tom, ako sa chystá začať svoju profesionálnu kariéru. Myslím len na Aliho a jeho milovanú rodinu,” napísal Jones. Neskôr na svoj profil pridal ďalšie texty a videá, v ktorých sa objavil mladý šampión.

“Ali bol talentovaný mladý muž, ktorý mal vo svojich 18 rokoch celý život pred sebou. Ali bol začínajúcou superhviezdou, a hoci box nemá význam, postaráme sa o to, aby Aliho meno žilo ďalej pre neho a jeho milovanú rodinu. Odpočívaj v pokoji, mladý šampión,” poznamenal zdrvený promotér.

Napriek tomu, že bol Ali veľmi mladý, zanechal za sebou už celý rad úspechov. Po tom, čo zažiaril v amatérskych súťažiach, kde v 51 zápasoch získal 15 zlatých medailí, sa z neho stala veľká osobnosť. V týchto zápasoch prehral iba šesťkrát.

zdroj: thesun.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…