Woman and man in love relationship walking, man looking and flirting with another woman passing by. Vector cartoon of man infidelity, isolated, white background.

Zrada je vždy bolestivá. Keď sa všetko prevalí, pocity, ktoré ste k danej osobe cítili sa zmenia – cítite hnev, sklamanie, bojujete sami so sebou, lebo na jednej strane chcete, aby bolo všetko ako predtým, no na druhej strane vyhráva vaša hrdosť. Pokúsme sa pochopiť, prečo ľudia podvádzajú.

Nezačína sa to na začiatku vzťahu. Vždy je tu nejaký dôvod alebo predpoklad prečo k tomu dochádza. Je to len také krátke prechodné obdobie, na ktoré muž/žena zabudne, alebo je to túžba začať nový vzťah?

Ako odpustiť neveru:
Nevera je nevera. Môže to byť len chvíľkové zatemnenie mysle, ale môže byť aj trvalá. Ak je to prvá možnosť a vy máte rady svojho partnera, neveru by ste mali odpustiť a všetko si vysvetliť. Ak je však nevera trvalá, prečo ste ešte v takomto negatívnom vzťahu? Nevera je signál, že niečo nie je vo vzťahu v poriadku a obaja ste za to vinní.

1. Ak váš partner úprimne ľutuje, čo sa stalo, a presviedča vás, že už to neurobí, dajte mu druhú šancu. Ak sa to však zopakuje, tretiu by ste mu rozhodne dať nemali.
2. Ak ste sa rozišli, a potom ste sa dali znovu dokopy, no zistili ste, že počas „pauzy“ jeden z vás sa vyspal s niekým druhým, odpustite mu. Koniec koncov, vtedy ste neboli vo vzťahu, takže ste si nemuseli byť navzájom verní.

3. Zamyslite sa nad tým, či ste samé od seba neodstrčili svojho partnera. Možno ste mu nejak dali najavo, že ho neľúbite ako predtým. Potom ste sa spamätali, no bolo neskoro. Musíte uznať, že nevera bola len chvíľkovým impulzom. S najväčšou pravdepodobnosťou to urobil zo zúfalstva a túžbe dokázať si, že je ešte príťažlivý a chcel si tak zvýšiť sebavedomie. Mali by ste mu odpustiť.

4. Či odpustíte manželovi, milencovi či priateľovi neveru, je už na vás. V prípadoch, ktoré sme vyššie nespomenuli vám neodporúčame odpustiť partnerovi. Možno bude váš život ďalej pokojne plynúť, no bude to ťažké, lebo mu nebudete veriť tak, ako predtým.

Vernosť sa nerodí v tele, ale v duši a myslení. Muž, pre ktorého je druhá polovička dôležitejšia a drahšia ako všetky ostatné ženy na svete, ju nikdy nepodvedie. Ak váš vzťah ochladne, je lepšie sa rozísť, ako ubližovať jeden druhému.

ZDROJ: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…