Smutnú správu o úmrtí amerického herca Mikea Batayeha potvrdila jeho rodina.

Batayeh, známy najmä z úlohy manažéra práčovne, ktorá bola zároveň laboratóriom na výrobu metamfetamínu v seriáli Perníkový tatko, zomrel vo veku 52 rokov. Herec a komik zomrel doma v Michigane vo svojom spánku 1. júna po infarkte. Rodina uviedla, že Batayeh nemal v minulosti problémy so srdcom a jeho smrť prišla veľmi náhle.

Batayeh sa objavil v troch epizódach seriálu Perníkový tatko v roku 2011. V seriáli hral Dennisa Markowského, manažéra priemyselnej práčovne Lavandería Brillante, ktorá bola notóriou krycím menom pre obrovskú operáciu na výrobu metamfetamínu. Batayeh bol tiež komik a dabingový herec.

Počas svojej kariéry sa objavil v mnohých filmoch, vrátane American Dreamz a Detroit Unleaded, a v televíznych šou ako The Bernie Mac Show a CSI: Miami. Mal tiež dabingovú úlohu v X-Men: Days of Future Past.

Batayeha prežilo päť súrodencov a veľká rozšírená rodina. Jeho kolegovia a spoluherci mu vzdali hold. “Strata obrovskej osobnosti – Mike Batayeh, bol si priateľom všetkých,” napísala na Facebooku hollywoodska režisérka a priateľka Rola Nashef. “A myslím tým všetkých. Neexistuje človek, ktorého by som ti predstavila alebo čašník, ktorý by nám priniesol objednávku, ktorého by si nerozveselil, nenechal premýšľať, inšpiroval a nepodporil.”

Zdroj: BBC

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…