Vrchná zdravotná sestra Tiffany Dover bola požiadaná vedením nemocnica na žiadosť farmaceutickej spoločnosti Pfizer, aby oznámila verejnosti svoje pocity po podstúpení vakcinácie a vyvrátila všetky dezinformácie, ktoré sa šíria nielen na amerických sociálnych sieťach, ale aj medzi zdravotníckym personálom.

O tom sa mohli vo štvrtok presvedčiť diváci americkej lokálne televízie v Tennessee, ktorí sledovali tlačovú konferenciu v nemocnici CHI Memorial v meste Chattanooga [ 2 ]. 

Na snímke hlavná zdravotná sestra Tiffany Dover

Zdravotná sestra Tiffany Doverová sa nechala nahovoriť, aby vystúpila pred kamerami lokálnej televíznej stanice počas tlačovej konferencie, ktorú zvolalo vedenie nemocnice. Podľa pripraveného scenára mala divákov informovať, že sa cíti po zaočkovaní veľmi dobre, čo malo byť reklamou pre produkt farmaceutickej firmy Pfizer. PR akcia však skončila fiaskom. Pôvodným zámerom vedenia nemocnice bolo odvysielať pozitívne dojmy zdravotnej sestry z očkovania vakcínou Pfizer a vyvrátiť tak dezinformácie o vedľajších účinkoch americkej vakcíny

Zdravotná sestra síce stihla zodpovedať zopár úvodných otázok a tlmočiť nadšenie personálu nemocnice z toho, že budú zaočkovaní, no po pár sekundách sa začala ospravedlňovať, že sa jej točí hlava a po pokuse vstať sa priamo pred kamerami zrútila tak, že ju museli ratovať prítomní lekári.

Médiá a CDC okamžite v panike uisťujú, že kolaps sestry len 17 minút po vakcinácii nemá s vakcínou nič spoločné

Americká CDC tiež poponáhľala v panike na pomoc a uviedla vyhlásenie, že reakcia organizmu v podobe omdletie nie sú výnimočné v prípade vakcináciou, a že to býva spôsobené úzkosťou, prípadne bolesťou. Toto vysvetlenie je natoľko nedôveryhodné, že okamžite sa v komentároch amerických médií objavujú sarkazmu, že keď človeka bolí zub, zosunie sa k zemi. Vysvetlenie CDC aj americkej lokálne televízie je zjavný damage control, pretože tento prúser spôsobí Pfizeru obrovské marketingové problémy. Náhly kolaps a závrat sa rozhodne neobjavujú pri očkovaní, to je fenomén postihujúce ľudí pri opačného procesu, pri krvných odberoch, kedy dôjde v tele k poklesu krvného tlaku.

Keby vrchná sestra využila možnosť očkovania na odpočívadle na diaľnici, teraz by bola mŕtva po dopravnej nehode a spolu s ňou možno aj ďalší ľudia

V Amerike je totiž bežné, že ľudia sa očkujú priamo z áut v tzv. Drive-In kioskoch na odpočívadlách diaľnic. Človek dostane vakcínu, zaplatí, zošliapne plyn a ide ďalej. Po 17 minútach si predstavte, čo by sa stalo, keby táto vrchná sestra sa nenechala očkovať v nemocnici, ale práve v aute niekde v kiosku na diaľnici. Akonáhle by skolabovala za volantom, viete si predstaviť, že by mohla na diaľnici v plnej rýchlosti zabiť seba i ďalších účastníkov cestnej premávky. Je už úplne jasné, prečo farmaceutické firmy si vymohli voľnosti pre (Indemnity) v USA a v Európe, pretože ako sa ukazuje, vakcína Pfizer má široké pole netušených vedľajších účinkov a prejavov.

Informáciu o incidente potvrdil americký denník Washington Times, záznam kolapsu vrchnej zdravotnej sestry zachytila televízna stanica WTVC-9, ktorá je súčasťou americkej televíznej siete spoločnosti ABC. Väčšina amerických médií incident bagatelizujú, respektíve ho úplne zamlčiavajú.

Niektorí používatelia Facebooku, ktorí video zdieľali, v skutočnosti tvrdili, že povedie k „masovej genocíde“, ktorá je podľa agentúry Reuters nepravdivá. Sestra neskôr potvrdila, že má ochorenie, pri ktorom omdlieva, keď cíti bolesť. Vakcína prešla testami bezpečnosti, ktoré vykonali spoločnosti Pfizer a FDA.


Aj stanica WTVC-9 dodatočne uistila svojich divákov, že mdloby zdravotnej sestry v žiadnom prípade nemajú s vakcínou firmy Pfizer samozrejme nič spoločné. Problém mal byť na strane hlavnej sestry, ktorá vraj často trpí bolesťami hlavy a jej organizmus má sklon omdlievaniu a k strate vedomia. Samotná sestra neskôr uviedla, že stratila pojem o čase, o priestore, čo sú typické príznaky straty vedomia v dôsledku deficitu kyslíku v mozgu, prípadne otravy. Všetci zdravotníci sú v aktuálnej situácií fyzicky vyťažení, dôvody kolapsov môžu byť tiež únava a vyčerpanie.

AKTUALIZÁCIA: Sestra Tiffany Dover oceňuje obavy, ktoré o ňu prejavujú. Je doma a darí sa jej. Žiada súkromie pre ňu a svoju rodinu.

Video v ktorom zdravotná sestra kritickej starostlivosti v CHI Memorial vysvetľuje jej mdloby po vakcíne COVID-19

zdroj: washingtontimes.com, newschannel9.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…