Mnoho žien v lete odmieta make-up, pretože nechcú svoju pokožku a pleť v lete preťažovať. Žiadna žena nemá rada, keď si urobí krásne líčenie, no zrazu vyjde na slnko a celá jej robota vyšla na zmar, lebo sa nekontrolovateľne potí.

Horúce počasie však nie je dôvod, prečo by ste make-up nosiť nemali. Ide o to, ako sa správne nalíčite. Dneska sa zameriame na zrelé ženy a to, aké líčenie je pre ne vhodné. neska sa zameriame na zrelé ženy a to, aké líčenie je pre ne vhodné. Základom je skryť nedostatky a podčiarknuť pekné črty tváre..

Letný make-up:
1. Najdôležitejším krokom je dobré zvlhčenie pokožky pred tým, ako nanesiete make-up. Mnohé ženy na to zabúdajú, pretože pleť sa v lete stáva rýchlo mastnou. Avšak dobrá hydratácia normalizuje vodnú rovnováhu pokožky a mazové žľazy sú menej aktívne. Navyše všetky kozmetické produkty lepšie držia na pleti. Taktiež je veľmi dôležité naniesť si na pleť bázu pod make-up.

2. Naneste na pleť tenkú vrstvu tónujúceho krému, nezabudnite ani na oblasť krku. Nenanášajte si viac vrstiev, pretože na konci dňa sa vám zleje do pórov.

3. Teraz je čas zdôrazniť vašu krásu. Na záhyby viečka naneste tieň studeného béžového odtieňa, aby ste vizuálne zväčšili oči. Taktiež trošku naneste na nižšie očné viečko. Použite ceruzku na oči tmavohnedej alebo čiernej farby, aby ste zvýraznili oči. Naneste si špirálu na riasy a kútiky oka zvýraznite bledým tieňom.

4. Upravte si obočie a na tvár aplikujte púder veľmi jemne, zvláštnu pozornosť venujte oblasti okolo nosa a pod očami. Taktiež môžete poučiť ružový rúž, ktorý dodá vašim perám osviežujúcu farbu.

Počas leta sa snažte používať čo najmenej produktov, aby vaša pokožka mohla dýchať. Zároveň však vyberte také, ktoré zvýraznia vašu krásu.

A čo vy? Líčite sa počas leta? Nezabudnite zdieľať článok s vašimi kamarátkami.

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…