The map, 2013, based on 1.1 billion users

Policajti z Dubnice nad Váhom zadržali páchateľa, ktorý sa s nožom v ruke mal zabitím vyhrážať inému mužovi.

➡Na základe vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že páchateľ sa na štrkovisku v Dubnici nad Váhom bez predchádzajúceho konfliktu alebo komunikácie rozbehol smerom k inému mužovi, pričom v ruke držal nôž. Na poškodeného sa mal opakovane s nožom zahnať a počas toho kričať slová ,,zabijem ťa“. Pri tomto útoku sa poškodenému podarilo vyhnúť, ale pri útoku prišiel o hodinky, ktoré spadli na zem a ktoré páchateľ zodvihol. Poškodenému mal povedať, že si ich nechá na pamiatku, keď ho zabije.
➡Napadnutému mužovi sa našťastie podarilo z miesta útoku utiecť. Vzhľadom k tomu, že mal obavy o svoj život a zdravie, podal na polícii trestné oznámenie.
➡Polícia okamžite začala po agresívnom mužovi pátrať, pričom s využitím miestnej a osobnej znalosti útočníka v krátkom čase našla a obmedzila na osobnej slobode.
➡Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Dubnica nad Váhom po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov vzniesol obvinenie 36 ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie.
➡Vzhľadom k tomu, že obvinený bol už v minulosti 3 krát súdne trestaný a skutok, z ktorého je obvinený, spáchal v čase podmienečného prepustenia z výkonu trestu, existuje dôvodná obava, že bude v trestnej činnosti pokračovať. Z toho dôvodu bol spracovaný podnet na jeho väzobné trestné stíhanie. Na rozhodnutie o väzbe si obvinený počká v cele policajného zaistenia. Za tento skutok mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…