The map, 2013, based on 1.1 billion users

V auguste nechala 44-ročná žena v Hradci Králové svojho opitého priateľa utopiť v požiarnej nádrži, do ktorej s ním spadla. Podľa polície nechala muža vo vode bez toho, aby mu pomohla alebo privolala pomoc. Polícia ženu v uplynulých dňoch obvinila z neposkytnutia pomoci.

Podľa polície žena a muž spadli do nádrže po predchádzajúcej hádke. Obaja boli opití. Žena vystúpila z nádrže a išla na breh.

Päťdesiattriročného muža našli na druhý deň mŕtveho v nádrži. Polícia pôvodne prípad vyšetrovala ako ublíženie na zdraví.

“Až súdna pitva preukázala, že bezprostrednou príčinou smrti muža bolo utopenie, pričom jeho telo bolo ovplyvnené alkoholom bez prítomnosti ďalšej osoby,” uviedla v stredu policajná hovorkyňa Iva Kormošová.

Podľa nej mal muž v čase smrti v krvi viac ako 3,4 miligramu alkoholu. Niekoľko dní po incidente sa žena podľa polície v opitosti vyhrážala zabitím inému mužovi. Policajti privolaní na miesto činu jej namerali 3,8 promile alkoholu v dychu.

Okrem neposkytnutia pomoci policajti ženu obvinili aj z ohrozovania.

Žena sa k obom činom priznala. V prípade usvedčenia jej hrozia až dva roky väzenia. V minulosti bola žena niekoľkokrát odsúdená za rôzne trestné činy vrátane ublíženia na zdraví, a to podmienečne aj nepodmienečne.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…