Boj proti Korona vírusu nie je pre Slovensko ani zdaľeka vyhratý. Každy deň  počet infikovaných narastá a v prípade úmrtí súvisiacich s týmto zakerným vírusom sme prví v celosvetovom rebríčku a Slovensko sa ocitlo na prvom mieste v počte úmrtí na milión obyvateľov na svete. Je viac než evidentné, že zavedené opatrenia nefungujú a situácia stále nie je pod kontrolou.

Tomáš Prokopčák, zástupca šéfredaktorky denníka SME sa k situácii postvil po svojom a svoj názor na zhoršujúcu sa situáciu vyjadril prostredníctvom Facebooku nie moc prívetivým statusom. “Majstri sveta v hubení hnusoby, globálni géniovia, víťazi nad pandémiou,”  takto nazval predstaviteľov vlády Igora Matoviča.

“Mýliť sa je ľudské. Stáva sa to. Ale mýliť sa, nepriznať si chybu a naďalej zabíjať ľud, to už ľudské nie je. Ešte aj tie šimpanzy majú nejaký kódex tlupy, neubližujú svojej skupine a sociopatov vytláčajú von. Lenže vy tomu nerozumiete – ste duševne, mravne a intelektuálne prázdni.” skonštatoval zástupca šéfredaktorky denníka SME.

Na adresu Igorora Matovičova sa vyjadril že: “chce vo svojom patetickom mesianistickom komplexe spasiť všetkých, najlepšie proti ich vôli. A každý, každý jeden jediný, ktorý s ním nesúhlasí, sa stáva nepriateľom.”  Za nepriateľov považuje voličov iných strán, ľudí, čo prečítali aspoň jednu kmnihu, opozíciu, ale aj koaličných partnerov či média alebo intitúcie. V skratke, všetkých.

“Ten ktorému v rezorte na pandémiu umiera pomerne najviac ľudí na celej planéte? Tak ten namiesto toho potajme zavádza sprísňovanie interrupcií: počujete dobre. Interrupcií v čase, keď na Slovensku umiera najviac ľudí od druhej svetovej vojny.” zarážajúco vyjadruje svoj pohľad na vec.

“Practe sa už dopekla odtiaľto. Škodíte krajine, škodíte ľuďom a škodíte našej duševnej pohode,” navrhol riešenie celje situácie.

 

zdroj: https://www.facebook.com/tomas.prokopcak/posts/10218911599001881

 

 

Podobné články

JE ROZHODNUTÉ: Pandemická komisia dala zelenú. Deti sa vracajú do škôl!

Konzílium odborníkov navrhlo, aby sa od pondelka. 8. februára mohli vrátiť do…

AKTUÁLNE: Putin zopakoval podmienky pre ukončenie vojny na Ukrajine!

Ruský prezident Vladimir Putin zopakoval, že vláda v Kyjeve musí uznať “ľudové…

Plukovník Švec: Gang nekompetentných nepochopil, že generál Lučanský sa stal národným hrdinom.

„Zavraždený Kuciak s priateľkou, po ktorých chrbte sa všetci dnešní vládcovia dostali…

Toto ste ešte nevideli: Premiér Matovič opäť exceluje, takéto video môže zverejniť iba on!

Premiér Matovič zverejnil vo svojom profile na sociálnej sieti video s originálnym…