„Zavraždený Kuciak s priateľkou, po ktorých chrbte sa všetci dnešní vládcovia dostali k moci, bol ľutovaný, ale nie hrdina. Bol potrebný pre oligarchickú mafiu a zneužili ho. Lučanský je iný kaliber… Spôsobili to tuponi …Nechápu ani to, že ak niekto robí s hnojom, tak musí po hnoji cítiť,“ napísal bývalý bezpečnostný analytik Peter Švec o našej vláde na svojom blogu.

„Gang nekompetentných nepochopil, že gen. Lučanský sa stal národným hrdinom, novodobým Jánošíkom,“ uviedol názov svojho blogu bývalý bezpečnostný analytik Švec „Nechápu ani to, že ak niekto robí s hnojom, tak musí po hnoji cítiť. …Vládcom hrozí masové ignorovanie ich opatrení na pohrebe ľudového hrdinu. Keby som bol doma v piatok 8.1., tiež by som išiel vzdať rešpekt rodákovi spod Tatier a bratovi v zbrani,“ napísal jasne bývalý armádny náčelník Švec.

Bývalý bezpečnostný analytik Švec ďalej pokračuje „Úbohosť reakcií a príhovorov našich ústavných činiteľov k výročiu je škandalózna. …Všetky ich a naše ľudské nedostatky spolubojovníkov za národnú slobodu, ako najvyššiu a najcennejšiu hodnotu, úplne zatieňuje produkt, ktorým je samotná sloboda, štátnosť, suverenita. Najcennejší produkt pre rozhodujúcu väčšinu štátov po celom svete.“

Plukovník Švec ďalej pokračoval v kritike a neobišiel ani prezidentku SR Čaputovú. „Jeho (štátu) najvyššia ústavná činiteľka nevydala spracovateľom svojich prejavov ani len jednoduchý pokyn, aby aspoň na tento významný deň pre národ prestali terorizovať obyvateľstvo predpísanými dávkami mediálnej manipulácie na jedinú tému, ktorú zámerne nepomenujem,“ Už po niekoľko rokov je Slovensko zbavované pilierov štátnosti. Jeho zradcovskí politici oberajú ľudí o základné slobody vyjadrovania. V poslednom roku aj zhromažďovania a pohybu. V 28. roku samostatnosti sa zavŕšil proces  personálnej dimenzie likvidácie štátnosti. Už nemáme politikov, a už vôbec nie štátnikov. Máme len držiteľov ústavných politických a štátnych funkcií. Tri najvyššie ústavné funkcie zastávajú popri sluhoch cudzích záujmov aj nedovzdelanci a plagiátori. O dvoch z nich to vieme. Tá najvyššia dodnes neukázala verejnosti svoju diplomovku. Ak ňou disponuje, ak vôbec existuje,“

„Mnohí ľudia oprávnene veria, že za celou korona-hystériou je plán veľkého resetu najmocnejšej finančno-mediálno-informačnej farmakomafie (ide o tie isté osoby): nadnárodnej oligarchie. To nie je konšpirácia, aj slepí vidia indície a signály. Osobne sa znovu prejavím ako opatrný optimista a čitateľom predkladám pri výročí svetielko nádeje, že sa zločinu „resetu“ dá vyhnúť. Vírusom chceli zakryť obrovskú bublinu a ekonomický kolaps, ktorý po desiatky rokov vytvárali a zakrývali. Ale do plánu sa im vkradla chybička. Aj oni majú nepriateľa. Je ním zúfalá predstava posilnenia moci dvoch ríš: ruskej a čínskej. Aj k nim dostali vírus. Ale na rozdiel od západnej časti sa hystéria východných ekonomík takmer nedotkla. Navyše v predstihu vyvíjali účinnú vakcínu, dokonca prejavy choroby sa rýchlo učia liečiť,“ pochvál Švec Čínu a Rusko.

Na záver vo svojom blogu vyslovuje bývalý plukovník Armády SR nádej, že na záver vyjde slovenský národ posilnený a vyslovuje želania:

  • Nedovoľme okupáciu záplavou migrantov a cudzími vojenskými základňami
  • Zastavme najväčšie bezpečnostné ohrozenie štátov
  • Odstráňme systémovú nespravodlivosť mocibažnou, neschopnou, nepripravenou, nekompetentnou, nedovzdelanou, kolaborantskou vládou národnej zrady.
  • Zabráňme vyvolaniu občianskej vojny zneužívaním ozbrojených síl a zborov proti ľudu radikálnymi, extrémistickými diktátormi a psychopatickým premiérom.
  • Stopnime vládnu manipuláciu a mediálno-informačný teror psychologickej vojny.
  • Vyžeňme a nedovoľme obnovu vlády nestrán, nepolitikov a lokajov oligarchie.
  • Vráťme národu zločinnými vládcami ukradnutú slobodu vo všetkých formách, od slobody slova a vyjadrovania, po slobodu zhromažďovania a práva na odpor.
  • Staňme sa múdrymi a zvoľme si do najvyšších funkcií správy štátu vysoký nadpriemer a neobyčajnosť

zdroj: Ing. Peter ŠVEC, p.s.c., RCDS, plk. gšt. v.v., bývalý ZNGŠ pre operácie, šéf špeciálnych síl a GR sekcie vojenského vzdelávania MO SR

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…