The map, 2013, based on 1.1 billion users

Vážna dopravná nehoda v stredu po poludní zablokovala hlavnú cestu v susedných Čechách z Hradca Králové do Ostravy v Častoloviciach na Rychnovsku. Pri zrážke auta so sanitkou sa zranilo dieťa mladšie ako 15 rokov. Na mieste zasahoval aj vrtuľník.

Hovorca krajskej záchrannej služby Ivo Novák uviedol, že k prípadu vyrazila sanitka z výjazdového centra v Rychnove nad Kněžnou so zapnutými majákmi a výstražným zvukovým zariadením. “V osobnom aute sa zranilo maloleté dievča, ktoré nebolo v ohrození života,” uviedol Novák.

Dievča bolo letecky prevezené do Fakultnej nemocnice Hradec Králové. “Keď ju odovzdali v univerzitnej nemocnici, bola pri vedomí a komunikovala s lekármi,” povedal hovorca záchrannej služby. Vzhľadom na policajné vyšetrovanie odmietol poskytnúť ďalšie podrobnosti o nehode.

Podľa polície išla sanitka smerom na Hradec Králové so zapnutými majákmi. Nehoda sa stala, keď sanitka predbiehala osobné auto. “Vodič osobného auta si nevšimol, že ho predbieha, začal odbočovať doľava a sanitka narazila do auta. Tri osoby zo sanitky sa nezranili, cestujúci z osobného auta bol letecky prevezený do nemocnice. Obaja vodiči boli bez alkoholu,” uviedla policajná hovorkyňa Iva Kormošová.

Policajti odkláňali dopravu z cesty I/11 na Borohrádek v obci Čestice pred Častolovicami v smere na Hradec Králové a na kruhovom objazde v Častoloviciach v smere na Libel. Cesta bola úplne uvoľnená okolo 14:40.

zdroj: novinky.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…