The map, 2013, based on 1.1 billion users

Tragický osud čakal tehotnú Samanthu Rusellovú a jej manžela Brandona. Šťastný pár očakával príchod svojho potomka, keď sa Samantha nešťastne stala účastníčkou vážnej dopravnej nehody, ktorú spôsobil unikajúci zlodej. Budúca mamička neprežila, ale nenarodené dieťa sa dostalo do nemocnice zdravé.

Samantha bola po nehode prevezená do Wesley Medical Center, ale dve hodiny po nehode bola vyhlásená za mŕtvu. Jej zdrvený manžel Brandon potvrdil, že ich chlapček je živý a zdravý, uviedol denník Metro.

“Slovami sa len ťažko dajú vysvetliť alebo vyjadriť emócie, ktoré dnes všetci prežívame. Život nám Samanthu vzal, ale zanechala po sebe ten najkrajší dar,” uviedol Brandon v emotívnom príspevku na sociálnych sieťach. “Moja žena bola skvelý človek, nezaslúžila si zomrieť kvôli bezohľadnému vodičovi,” dodal.

Vinník nehody Javan Ervin sa podieľal na lúpeži v hoteli na West Taft Street. Keď na miesto dorazila polícia, z miesta činu ušiel v bielej dodávke.

Kvôli Ervinovi však na križovatke došlo k nehode s hromadným nešťastím, do ktorej sa omylom zapojila aj Samantha vo svojej Mazde. Súhra nešťastných náhod bohužiaľ stála budúcu matku život.

Ervin bol obvinený z vraždy prvého stupňa, ako aj z nezákonného držania strelnej zbrane. V minulosti bol niekoľkokrát odsúdený. Krátko pred lúpežou a nehodou bol dokonca vo väzení.

Manžel obete sa nedokáže zmieriť so svojím osudom. “Bola by z nej fantastická matka,” zúfa si. Podľa neho bola Samantha vždy veľmi pracovitá a všetko starostlivo plánovala. “Všade rozdávala šťastie a radosť,” dodal zdrvene.

zdroj: metro.co.uk

Podobné články

MUDr. Lenka Doležalová: Mladá zdravotná sestrička umrela na koronavírus a zanechala tu mladú dcérku

Po smutnej správe o úmrtí mladej sestričky na Covid-19, napísala česká lekárka…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Zamestnanec dopravného podniku zastrelil osem ľudí

Zamestnanec dopravnej spoločnosti zastrelil v stredu osem ľudí v meste San Jose…

ŠOK: Päť mladých mužov znásilnilo školáčku na cintoríne a fotografie zverejnilo na internete. Dievča sa zabilo

Belgickom otriasla samovražda 14-ročného dievčaťa, ktoré si vzalo život po tom, ako…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Muž zastrelil dve deti, tretie bojuje o život

Páchateľa zadržala polícia. V americkom meste Toledo v Ohiu strieľal muž na…