Práve sa stalo

Štyri osoby boli zatknuté a umiestnené do policajnej väzby po hroznom náleze tela 12-ročného dievčaťa, ktoré sa v piatok večer nachádzalo v kufri neďaleko jej bytového domu na ulici v Paríži.

Čo sa stalo?

Ako odhalil nezávislý novinár Clément Lanot, v piatok večer okolo 23.00 h sa v 19. parížskom obvode našiel plastový kufor s telom. Bol to bezdomovec, ktorý ho objavil na vnútornom dvore budovy v tejto východnej parížskej štvrti.

Obeťou je 12-ročné dievča Lola, školáčka a obyvateľka štvrte, ktorej rodičia predtým nahlásili jej zmiznutie.

Kedy zmizla žiačka?

Lolin otec nahlásil jej zmiznutie v piatok, pretože sa nevrátila domov po vyučovaní na Georges-Brassens College, ktorá sa nachádza hneď za budovou. Matka išla na 19. obvodnú policajnú stanicu. Školáčka so stredne dlhými blond vlasmi mala na sebe biele džínsy s dierami, bielu mikinu s kapucňou, bundu bez rukávov a biele tenisky, uvádza sa v správe.

Mladá žiačka, ktorá odišla zo školy približne o 15.00 h, sa však vrátila do svojej budovy, ako neskôr odhalili záznamy z priemyselných kamier. Na týchto záberoch je vidieť mladú ženu, ktorá sa k nej približuje a pozýva ju na rande. Lola je očividne nesvoja. A potom je to čierna diera.

Kto sú títo štyria zatknutí?

Vyšetrovanie, ktoré začala parížska prokuratúra na základe obvinenia z vraždy maloletej osoby mladšej ako 15 rokov, vedie kriminálna brigáda. To viedlo políciu k tomu, že v noci v blízkosti miesta činu zatkla tri osoby, ktorých úloha v prípade zatiaľ nie je známa.

Vyšetrovatelia zatkli aj štvrtého, a to v sobotu skoro ráno v Bois-Colombes v departemente Hauts-de-Seine. Je to žena, ktorej opis by mohol zodpovedať opisu Lolinho partnera na záberoch z kamerového systému. Žena, ktorá by v piatok popoludní požiadala o pomoc aj miestneho obyvateľa, aby jej preniesol veľký kufor do jej Dacie. Tieto štyri osoby sú vo väzbe.

Čo vieme o tomto trestnom čine?

Počas prvých vyšetrovaní na mieste, a najmä po objavení pásky v suteréne budovy, ktorú odhalil Clément Lanot, sa polícia rýchlo priklonila k myšlienke únosu. V tejto fáze však neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by naznačovali, čo sa stalo medzi zmiznutím Loly a nájdením jej mŕtveho tela.

Podľa prvých zistení mala školáčka, ktorá bola spútaná a na tele mala nápisy, podrezané hrdlo. V sobotu sa má vykonať pitva jej tela, aby sa vyšetrila príčina smrti.

Zdroj: Leparisien.fr

 

 

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…