Práve sa stalo

Štyri osoby boli zatknuté a umiestnené do policajnej väzby po hroznom náleze tela 12-ročného dievčaťa, ktoré sa v piatok večer nachádzalo v kufri neďaleko jej bytového domu na ulici v Paríži.

Čo sa stalo?

Ako odhalil nezávislý novinár Clément Lanot, v piatok večer okolo 23.00 h sa v 19. parížskom obvode našiel plastový kufor s telom. Bol to bezdomovec, ktorý ho objavil na vnútornom dvore budovy v tejto východnej parížskej štvrti.

Obeťou je 12-ročné dievča Lola, školáčka a obyvateľka štvrte, ktorej rodičia predtým nahlásili jej zmiznutie.

Kedy zmizla žiačka?

Lolin otec nahlásil jej zmiznutie v piatok, pretože sa nevrátila domov po vyučovaní na Georges-Brassens College, ktorá sa nachádza hneď za budovou. Matka išla na 19. obvodnú policajnú stanicu. Školáčka so stredne dlhými blond vlasmi mala na sebe biele džínsy s dierami, bielu mikinu s kapucňou, bundu bez rukávov a biele tenisky, uvádza sa v správe.

Mladá žiačka, ktorá odišla zo školy približne o 15.00 h, sa však vrátila do svojej budovy, ako neskôr odhalili záznamy z priemyselných kamier. Na týchto záberoch je vidieť mladú ženu, ktorá sa k nej približuje a pozýva ju na rande. Lola je očividne nesvoja. A potom je to čierna diera.

Kto sú títo štyria zatknutí?

Vyšetrovanie, ktoré začala parížska prokuratúra na základe obvinenia z vraždy maloletej osoby mladšej ako 15 rokov, vedie kriminálna brigáda. To viedlo políciu k tomu, že v noci v blízkosti miesta činu zatkla tri osoby, ktorých úloha v prípade zatiaľ nie je známa.

Vyšetrovatelia zatkli aj štvrtého, a to v sobotu skoro ráno v Bois-Colombes v departemente Hauts-de-Seine. Je to žena, ktorej opis by mohol zodpovedať opisu Lolinho partnera na záberoch z kamerového systému. Žena, ktorá by v piatok popoludní požiadala o pomoc aj miestneho obyvateľa, aby jej preniesol veľký kufor do jej Dacie. Tieto štyri osoby sú vo väzbe.

Čo vieme o tomto trestnom čine?

Počas prvých vyšetrovaní na mieste, a najmä po objavení pásky v suteréne budovy, ktorú odhalil Clément Lanot, sa polícia rýchlo priklonila k myšlienke únosu. V tejto fáze však neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by naznačovali, čo sa stalo medzi zmiznutím Loly a nájdením jej mŕtveho tela.

Podľa prvých zistení mala školáčka, ktorá bola spútaná a na tele mala nápisy, podrezané hrdlo. V sobotu sa má vykonať pitva jej tela, aby sa vyšetrila príčina smrti.

Zdroj: Leparisien.fr

 

 

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

Filmový svet zasiahla ŠOKUJÚCA správa: 67-ročný známy herec zomrel pri autonehode!

Leslie Jordan, obľúbený komik a herec známy zo seriálu Will a Grace,…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 80 rokov zomrel spevák legendárnej skupiny, ktorej hity poznajú všetci!

Zomrel populárny taliansky spevák Franco Gatti, zakladajúci člen legendárnej popovej skupiny Ricchi…