The map, 2013, based on 1.1 billion users

Pri núdzovom pristátí teplovzdušného balóna v meste Schlitz vo východnom Hesensku sa zranilo päť ľudí, z toho dvaja vážne. Jednu ženu spadnutý balón vliekol niekoľko metrov po zemi.

Pri núdzovom pristátí teplovzdušného balóna pri obci Schlitz (Vogelsberg) sa v piatok večer zranilo päť ľudí. Podľa prvých zistení sa nehoda stala krátko po štarte balóna z Niederaula (Hersfeld-Rotenburg), informovala v sobotu polícia.

Podľa správy balón zachytil poryv vetra približne o 20.15 hod. Balón sa zrútil vo výške približne 400 metrov a havaroval v okrese Unter-Wegfurth v obci Schlitz.

43-ročná žena a jej 44-ročný manžel z okolia Bad Hersfeldu boli pri páde vymrštení z koša a vážne sa zranili. Podľa polície bola žena vlečená niekoľko metrov po zemi mimo koša.

Ďalší pár bol ľahko zranený. Štyroch cestujúcich previezli do nemocníc a nasadený bol aj záchranársky vrtuľník. 65-ročný pilot z Fuldy bol ľahko zranený a ošetrený ambulantne.

Podľa polície sa dva páry z oblasti Bad Hersfeld chceli s balónom preletieť údolím Schlitz. Presnú príčinu nehody teraz objasnia odborníci z Federálneho úradu pre vyšetrovanie leteckých nehôd.

zdroj: hessenschau.de

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…