Túto chvíľu označila za jednu z najhorších vo svojom živote. Amy Blythová na prechádzke so synom musela zachraňovať vlastné dieťa z diery, keď sa pod ním zrútil poklop kanalizačnej šachty.

Existuje príslovie, že človek by nemal šliapať po kanáloch, pretože to prináša smolu. Po zhliadnutí videa možno zistíme ešte jeden dôvod, prečo to nie je dobrý nápad. Keď sa 23-ročná Britka Amy Blythová vybrala so svojím malým synom Theom na prechádzku do mesta, netušila, že zažije chvíle hrôzy.

Pri prechádzke ulicami Ashfordu v anglickom grófstve Kent sa jej syn okolo deviatej hodiny ráno vybral preskúmať poklop na chodníku. Keď sa na ňu postavil, otočila sa okolo svojej osi a malé dieťa spadlo do hlbokej diery odtoku.

Vydesená matka sa okamžite pustila do záchrany svojho syna, čo sa jej aj podarilo. Ale aj tak to pre ňu bola hrozná skúsenosť. “Netuším, ako sa mi to podarilo tak rýchlo zvládnuť, ale podarilo sa mi to,” zveril sa Blyth agentúre AP.

Okamžite skočila za synom do kanála a položila ho na ulicu, potom sama vyliezla hore. Theo bola úplne omámená, začala kričať o pomoc. Čoskoro jej pomohla okoloidúca žena.

Prípad teraz vyšetruje súkromná spoločnosť Southern Water, ktorá je zodpovedná za zber a čistenie verejných odpadových vôd v Kente. Na prípad nasadila štyroch vyšetrovateľov a snaží sa zistiť viac. “Je neprijateľné, aby dieťa spadlo do kanalizácie,” priznal hovorca spoločnosti.

zdroj: news.sky.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…