Nikdy nepochopíme, ako môžu ľudia úmyselne ubližovať zvieratám. Už viackrát sme písali, že psy sú skutočnými priateľmi ľudí. Tento príbeh je o to šokujúcejší, že obeťou bol len šesťmesačný pes.

Jared Twedell šoféroval svoje auto, keď zrazu uvidel, že sa na koľajniciach niečo pohlo. Najprv si myslel, že je to mladý jeleň, ale keď sa priblížil, zistil, že na stopách je pes. Okrem toho zviera nemohlo opustiť stopy, pretože ho tam niekto priviazal. Bolo zrejmé, že psa tam niekto nechal zámerne.

Len čo sa Jared priblížil k psovi, začal vrtieť chvostom. Nebol ani trochu agresívny. Našťastie záchrana prišla včas. Po železničnej trati na tomto mieste jazdí niekoľkokrát denne vlak. Človek sa bojí pomyslieť, čo by sa stalo, keby bol pes v tom čase ešte na koľajniciach.

Jared psa oslobodil a vzal ho domov. Jaredova rodina pomenovala psa Samson. Po návšteve veterinára sa zistilo, že pes je v dobrom fyzickom stave, nie je chorý ani vyhladovaný.

Samson sa veľmi dobre aklimatizoval v novom domove, kde bude teraz žiť spolu s ďalším adoptovaným psom a králikom. Je úžasné, že na svete žijú takí úžasní ľudia ako Jared a jeho rodina!

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…