Matka zo Severnej Karolíny zverejnila na Facebooku video, na ktorom je vidieť, ako sa vo vetre uvoľnil skákací dom a rozfúkal sa po rodinnom dvore. Veľký nafukovací objekt takmer narazil do malého dieťaťa, ktoré bolo nablízku.

Našťastie ho prázdny nafukovací domček len poškriabal a podľa príspevku Beana neboli hlásené žiadne vážne zranenia.

Jennifer Beane zdieľala zábery 20. marca po tom, ako ich zaznamenala domáca bezpečnostná kamera. Beaneová na Facebooku napísala, že si skákací dom prenajala na oslavu 2. narodenín ich syna.

“Diskutovala som o zdieľaní tohto, ale rozhodla som sa, že to treba zdieľať,” napísala Beaneová. “Túto sobotu (19. marca) sme mali oslavu Madduxových 2. narodenín. Dostali sme skákací hrad, ako to zvyčajne robíme pre veľké deti.”

Vysvetlila, že jedno z detí jazdilo na štvorkolke predtým, ako sa mu vybila batéria. Dieťa potom zobralo z dvora basketbalovú loptu a začalo kráčať smerom k domu. Vtedy sa skákací dom uvoľnil.

“Na videu vidíte, ako počul, že sa pretrhol popruh na skákacom hrade, a tak sa pozeral, čo to je,” napísala. “Potom sa stane tá najstrašidelnejšia vec a vietor to zdvihne a ide priamo na neho. Práve sme (vošli) dovnútra a Cooper to zvnútra uvidel vo vzduchu a zakričal na nás a všetci sme vybehli von.”

Po tom, čo na záberoch vidno, ako skákací hrad dopadol na trávu, je vidieť dospelých, ako bežia k objektu, aby sa uistili, že vnútri nie sú žiadne deti.

Príspevok pokračuje: “Vďakabohu, že všetci boli v bezpečí. Michael povedal, že mu to poškriabalo hlavu a chrbát, ale utekal od toho preč. Mohlo to dopadnúť oveľa, oveľa horšie. Prosím, ak si zaobstaráte skákací hrad, dajte si pozor na to, aký silný vietor bude fúkať.”

Beane na záver dodal: “Chceli sme sa len podeliť o to, čo sa stalo. Všetci sme z toho stále otrasení a Michael hovorí, že v budúcnosti už nemôžeme mať žiadne skákacie domy!”

 

zdroj: nypost.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…