The map, 2013, based on 1.1 billion users

FORBACH, Francúzsko – Muž zadržaný vo francúzskom meste Forbach je podozrivý z desaťročného mučenia a únosu vlastnej manželky.

Francúzske úrady v pondelok zadržali 55-ročného nemeckého štátneho občana po tom, čo sa jeho 53-ročnej manželke, tiež nemeckej národnosti, podarilo získať prístup k mobilnému telefónu a kontaktovať záchranné zložky v nemeckom meste Wiesbaden.

Po tom, čo nemecká polícia kontaktovala francúzskych kolegov, bola v pondelok uskutočnená policajná operácia v byte manželov vo Forbach, mestečku blízko nemeckých hraníc. Situácia sa stala dramatickou, keď muž odmietol otvoriť dvere do bytu, nútiac políciu k násilnému vstupu. Po vstupu polície do bytu bola manželka nájdená v žalostnom stave – nahá, s vyholenou hlavou a zamknutá v zamrežovanej miestnosti. Bola podvyživená s zlomeninami na nohách a prstoch.

Počas prehliadky bytu boli objavené šokujúce predmety – mučiace nástroje vrátane mučiacej lavice. K tomu vyšetrovatelia objavili zápisník, kde muž detailne zaznamenával svoje činy a kedy kŕmil svoju obetu.

Podľa miestnych správ z televízie BFM je muž obvinený z únosu, znásilnenia s priťažujúcimi okolnosťami a mučenia. BFM taktiež informovalo, že tento prípad nie je prvým náznakom problémov. Už v roku 2019 bolo vykonané policajné zasiahnutie na základe telefonátu znepokojeného suseda, no v tom čase obaja manželia popreli akékoľvek obvinenia.

V súčasnosti je obete poskytovaná náležitá zdravotná starostlivosť v nemocnici. Udialosť vyvolala široký verejný záujem a otázky ohľadom toho, ako mohol takýto prípad zostávať nerozpoznaný tak dlhý čas.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…