Vo veku 78 rokov zomrela Ronnie Spectorová, speváčka skupiny The Ronettes. V stredu podľahla rakovine. Preslávili ju hity Be My Baby a Walking in the Rain. Spectorová bola tiež manželkou slávneho producenta Phila Spectora, ktorý zomrel minulý rok.

“Ronnie žila s iskrou v oku, s elánom, veľkým zmyslom pre humor a úsmevom na tvári,” uviedla vo vyhlásení speváčkina rodina. “Bola plná lásky a vďačnosti. Jej radostný hlas, hravá povaha a kúzlo budú navždy žiť v každom, kto ju poznal, počul alebo videl,” dodal. Podľa časopisu Rolling Stone zomrela po krátkom boji s rakovinou.

Ronnie Spector bola frontmankou skupiny The Ronettes. Preslávila sa v roku 1963 piesňou Be My Baby. Časopis Rolling Stone zaradil tento hit medzi 500 najlepších piesní v histórii v roku 2020. Medzi ich ďalšie hity patrili Walking in the Rain a Baby, I Love You.

Ronettes ovplyvnili Beatles, Rolling Stones a Beach Boys. Ich producentom bol Phil Spector, s ktorým sa Spector oženil v roku 1968. O šesť rokov neskôr sa rozviedli. Producent ju vraj zneužíval a zakazoval jej spievať.

Speváčka zomrela v stredu na rakovinu. Mala 78 rokov. “Veľmi sa mi páčil jej hlas. Bola to výnimočná osoba a drahá priateľka. Zlomilo mi to srdce. Jej hudba a duch budú žiť ďalej,” napísal na Twitteri spevák skupiny Beach Boys Brian Wilson.

zdroj: rollingstone.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…